Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » ADRIA! Horvátország! Tippeket...

ADRIA! Horvátország! Tippeket (tapasztalatokat), hogy hova érdemes menni?

Figyelt kérdés

Adria,horvátország,tengerpart!

Érdekelnének,helyek,tippek,költségek,szállásinfo,stb...!

Mit és hogy érdemes csinállni!

Várok kovábbá minden ezekkel kapcsolatos tippeket,tapasztalatokat!


2009. dec. 31. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Életem legjobb nyaralásai kötődnek oda. Sajnos már elfelejtettem, pontosan mi a város neve, ahol voltunk, de a szállás "relatíve" olcsó volt (apartmanban 1 hét kb. 40.000/szoba svédasztalos reggeli-vacsorával, mindez kb. 5 éve)


Csodálatos a táj, meg hát maga a tenger. Sok tengerparti kisváros van, ott is érdemes körülnézni, nagyon ragyogó tud lenni a hangulatuk. A nagyvárosokat sztem csak akkor érdemes megnézni, ha belefér az időbe és útiköltségbe. Ami viszont kötelező, az a naplemente a tengerparton! :)

2009. dec. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nei Pori!!!!

Ősszel!!!!

9 euró/fő/éjszaka

nem vicc!

Mi átmentünk a Meteorákhoz,a szomszédos városokba,meg hajókázi!Isteni volt!!!!

A szálló neve most nem jut eszembe,csak a tulaj neve:Theodoros(Todorosz)

majud írj privit és részletesebben leírom milyen volt:)

2009. dec. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Makarska.Nagyon jó.
2009. dec. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Rab!!!

asszem igy irják..

a legszupibb hely horvátországban!!!!!!!!

2010. jan. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kösszönöm az eddigi vállaszokat!

-A határátkelöknél mi a szokás?

-Milyen az autopályadíj? Mennyibe kerül?Fizetőkapuk hogy müködnek?

-Neten érdemes szállástfogléalni?

2010. jan. 1. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

- Igen, neten is megfelelően működik a foglalás. (Apámék minden évben ugyanoda mennek, és neten foglalnak)

- Az autópálya úgy megy, hogy szakaszonként vannak fizetős kapuk. Bedobod a pénzt és mehetsz tovább. Ha nem dobod be, talán megfordulhatsz és lemehetsz, ezt nem tudom. A díj: pár száz Forintokra kell gondolni. Nem drágább, sőt talán még olcsóbb is relatíve, mint itthon. Tartsatok erre külön aprót.

- A határnál mennyiségi korlátozás van bizonyos dolgokra (fejenként, cigaretta azt hiszem 1 karton, kenyérből kb. 2 kiló stb) szóval nagy tételeket ne vigyetek és nem lesz gond. Útlevél kell gondolom.

2010. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elég az új típusú személyi igazolvány a határátlépéshez. Zadart mindenképpen ajánlom, nekem nagyon tetszett! Az a jó benn hogy nagyváros, tehát nem olyan unalmas mint egy kis városban eltölteni egy hetet, jó a tengerpartja is, szép nagyon. Nem messze van hozzá Nin, amol van egy homokos lagúna, sok kis sziget, nekem nagyon bejött. Porecben voltam még korábban, de az nem tetszett, mert az egész tengerpart betonozott volt..
2010. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!