Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen jó szert vagy tippet...

Milyen jó szert vagy tippet ismertek ágynemű fertőtlenítésre (pl: tetűk), amit magammal vihetek nyaraláshoz és nem kell utána mosni?

Figyelt kérdés
Szóval júliusba elmegyek barátommal első önálló nyaralásra és, amire lehet arra szeretnék felkészülni.Voltam már táborban régebben és ott sikerült összeszednem valószínűleg az ágyneműből tetveket.Kín keserves hetek voltak mire végleg sikerült eltávolítani vállig érő ám annál dúsabb hajamból.Olyan szert keresek, amivel ha befújom majd az ottani párnát és ágyat akkor ha van is tetű biztos, hogy elpusztul tőle.A Paranit textilkezelőre gondoltam elsőnek de nem találok sehol valami egyéb javaslat esetleg?
2014. jún. 2. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már 40 éves vagyok és minden évben nyaraltam, de én még soha semmit nem kaptam el az ágyban. Szerintem kicsit túlparázod, bár megértem a félelmed. Talán vigyél saját ágynemű huzatot meg egy kispárnát is bedobhatsz.
2014. jún. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretek semmit a véletlenre bízni annál inkább, mivel sajnos ki jutott nekem a "jóból".Nagyon könnyen kapok el fertőzéseket is(nem lázas,megfázásos, hanem inkább gomba jellegűt,gyakran gyulladásban vagyok ilyesmi de semmit nem találtak,ami indokolná) "csak" pcos szindróma,reflux és atópiás bőr, ezért vagyok ennyire maximalista higiéniát tekintve.
2014. jún. 3. 00:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Megfelelő színvonalú szállásra kell menni, ahol nincsenek élősködők. A tetvek ellen csak passzívan tudsz védekezni, nincs olyan szer gyakorlatilag, ami megvéd tőlük. Alapszabály, hogy a poggyászodat minél messzebb kell tárolni az ágytól, mert ha belemennek akkor haza is viheted őket.
2014. jún. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vazze! Ha ennyi betegséged van, akkor inkább attól lehet félni, hogy ne te fertőzzél meg másokat!!


(Na megyek is kezet mosni, nehogy elkapjam a gombáidat...)

2014. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Te nagyon idióta vagy!
2014. jún. 5. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!