Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha veszek valami üditőt a...

Ha veszek valami üditőt a duty-free boltban, azt fel lehet vinni a repülőre, az addig világos. De utána még 2x át kell szállnom, akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Szóval még 2 átszállás, 2 ellenőrzés, és ugye az folyadék, több mint 100 ml, elvennék. Vagy nem? Eddig is jöttem már párszor igy, de átszállás előtt inkább megvedeltem ami maradt... tök gáz, mivel pont a középső út 10 órás, akkor halok konkrétan szomjan, de ott kevés időm van az átszállásra, és pont olyan pénzem sincs,csak amiatt meg nem akarok mondjuk pár Hongkongi pénzt átváltani, csak hogy vizet vegyek.. Szóval ha megvenném Tajvanon a vizet a duty-freeben, akkor a HongKongi átszállásnál elvennék?

2014. máj. 12. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem mész ki a tranzitból, nem ellenőriznek újra.

Ha kimész, ki kell dobnod az üdítőt, mert nem engednek vissza vele.

2014. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sosem megyek ki a tranzitból, mégis van ellenőrzés, átvilágitás, cipőlevétes, a szokásos...
2014. máj. 12. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a választ is tudod: ellenőrzéskor ne legyen nálad.
2014. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Ellenőrzésen nem mész át üdítővel. Viszont semmi nem gátol meg abban, hogy üres üveget vigyél magaddal, és bent megtöltsd vízzel. Én többnyire ezt szoktam.
2014. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Errefelé nem iható a csapviz :-(
2014. máj. 13. 01:25
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Én Kuala Lumpurban euróért vettem magamnak kávét. Hong Kongban te is vehetsz magadnak, pl. dollárért. Gondolom, egy-két dollár nem vág földhöz.
2014. máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lesz nálam euró,csak sajnos akkora az a reptér, hogy örülök, ha nem késem le a csatlakozást, eddig mindig szaladnom kellett.. Arra meg főleg nem lesz időm,hogy boltot keressek..
2014. máj. 13. 16:15
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hosszú utaknál gondolom biztosítanak valami innivalót egy rendes repülőjáraton. Nem tudom milyen légitársaság, de még a fapadoson is lehet venni, ha ingyen nem is adnak. :)

Még ha drágábban is jössz ki folyadékot kell inni.

2014. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem minden atszallasnal van security, ez nagyon sok mindentol fugg. A repulon levo ivashoz pedig azt hadd tegyem hozza hogy szigoruan csak palackos vizet fogyasztunk a gepen, jeg nelkul vagy forralt vizet (tea, kave) mert ami viz a gep tartalyaban van az... erdekes :/ (es igen volt olyan amikor abbol a tartalybol toltottek utana palackot, de ha elkapjak oket az nagy gaz nekik tehat ez irto ritka).
2014. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!