Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit vigyek magammal 1 hetes...

Mit vigyek magammal 1 hetes nyaralásra?

Figyelt kérdés

tudom,uncsi kérdés,de semmit nem szeretnék itthon hagyni..

15/L



2014. jún. 29. 19:21
 1/4 anonim válasza:

Hova mesz? Minden esetre ha kozel, ha tavolabb mesz, fel kell keszulni minden eshetosegre - legalabbis en ilyen fobias vagyok. Ugysem tudsz majd visszaugrani egy kis torolkozoert vagy fotogepert. Tehat mindenkepen vigyel akar meleg, akar hideg helyre mesz: telefon, penz, hivatalos papriok igazolvanyok (keszits masolatokat roluk), meleg es hideg idore valo ruha (attol fuggoen hogy inkabb huvos helyre vagy melegre mesz), furdoruha :) esernyo, naptej, tisztalkodoszerek, torolkozo (!en hagytam otthon mar), camera, egy lista minden helynek/szalloda stb elerhetosegerol, hivoszam az adott orszagban + fontos telefonszamok...


Szerintem leginkabb ezek, es foleg kulfoldi nyaralaskor, nem tudom, mennyit segitett ez neked, en nagyon szeretek utazni es gondoltam megprobalok segiteni a sajat utazo listammal. Remelem vetted valami hasznat.

Jaj, es kicsit hosszan írtam, bocs. :)

2014. jún. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Es meg hozzateszem: gyogyszerek, sebtapasz, elsosegelycsomag, ilyenek, de vegul is a boltban is be tudsz szerezni ezt-azt.
2014. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. jún. 30. 12:29
 4/4 anonim válasza:
33%
Vibrátor
2014. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!