Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen "előkészületekre" van...

Milyen "előkészületekre" van szükségem ha idegenekkel utazom külföldre?

Figyelt kérdés
Horvátországba utazom számomra 4 teljesen idegen emberrel,fiúk lányok vegyesen. a lényeg,hogy csak így tudom most megoldani a kijutást. mi a teendő, mikre figyeljek oda,hogy ne érjen baj engem és e csapjanak be vagy húzzanak le pénzzel? normálisnak tűnnek de még is elővigyázatos vagyok.
2014. aug. 19. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell túlparázni, rémeket látni. Persze nem árt az óvatosság, arról pl. mindenképpen beszélj a családodnak, ismerősöknek, hogy kikkel és hová mész, fontos, hogy tudjanak rólad.


Most azt hiába mondom, hogy vigyázz az értékeidre, ha nagyon akarnak, ki tudnak rabolni, meg tudnak verni (nem fognak, nyugi).

2014. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyen nálad egy maroktelefon és naponta küldj haza egy-egy SMS-t, hogy hol vagy és holnap hol lesztek.
2014. aug. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A pénzed kártyán legyen, és arról csak te tudjál pénzt kivenni! (Ügyelj rá, hogy senki se lássa meg a pinkódodat!!)

Gyakorlatilag bárhol tudsz fizetni vele.

2014. aug. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!