Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Angliába költözés esetén TB...

Angliába költözés esetén TB meg NAV -nál kell jelezni hogy lelépünk?

Figyelt kérdés
Persze elviekben tudom hogy kellene jelezni, de a legtöbben valamiért mégsem teszik. Pl Angliában az NI regisztrációnál rögtön elkérik a TB meg adószámot, ha előtte azokat lemondom itthon akkor odakint mit mutatok fel?

2014. aug. 28. 18:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kerdeztem, hogy melyik orszagban elsz. Mert amelyik Magyarorszagtol nyugatabbra levo orszagban en elek, ott is vannak bejelentesi kotelezettsegek es ha valaki ezeket elmulasztja, akkor szepen megbuntetik.

Amikor en itt munkat vallaltam az otthonit lemondtam. Kesz, egy cetli ingyenes beadasa ez beken vagyok hagyva. Ettol fuggetlenul nem tudjak az otthoni hatosagok, hogy melyik varosban elek es hogy hol dolgozom.

Te verd nyugodtan a melled hogy szabad vagy, aztan kesobb tobb idodbe es energiadba kerul az, hogy bizonygasd az igazad.

2014. nov. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

Leszarom hogy mit kérdeztél, kártékony. Nem is érted mi a gond az alkotmányos jopgaid gyakorlásának önkéntes feladásával, csak mert "kötelezettségek" vannak. Ilyen kötelezettség nincs, és amelyik országban neked ezt mondják, az is EU alaptörvényeket sért. Itt "nyugaton" (ami elavult fogalom egyébként) sem olyan ritka ez azért, persze Agyarországon része egy igen látványos alkotmány- és jogromboló gátlástalan tipikus tolvaj szar magyar stratégiának.


Tolvaj rabló szar ország, tolvaj szar gyáva magyaroknak. Egyétek meg amit főztetek.

2014. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogod fel, hogy nem kell bizonygatni semmit, nem az én gondom. Megadom az itteni (vagy máshonnani, ha esetleg ismát továbbálnék ami sanszos) TB-szám-ekvivalenst, s részemről ennyi, de egyébként sem megyek haza, soha többé, így nekem ettől nem kell fosnom.
2014. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Fentebb, kimaradt egy é az és-ből. Még mielőtt erdélyi gyökérnek olvas valaki, ami még anoním formában is zavarna.
2014. nov. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
62%
Te beteg vagy, kezeltesd az üldözési mániád.
2014. nov. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Lehetne azt is, de inkább használom. A paranoia nem betegség, hanem viselkedési minta, egyébként, én választom, és használom, de persze mindennek semmi köze ahhoz, hogy felelőtlen vagy és kártékony, mert olyan rendelkezéseket támogatsz, amivel egy produktív jogállam-struktúrát ásol alá (ami merőben több, mint amit Hungarisztánról el lehet manapság mondani).
2014. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 szandraga válasza:

Huhh.. Hát elég hosszadalmas volt ezt végig olvasni.. De szerintem hagyjátok rá a szóharcosra.. Maradjunk abban, hogy kártékonyak vagyunk.. (ez a szó nagyon tetszik neki)

Mi legalább ismerjük, hogy mik a határok.Csak azt nem értem, ha ennyire gyűlöli a magyarokat (saját magával az élen!!!!), akkor egyrészt, mit keres itt, ezen az oldalon, (gyakorikerdesek.HU!!!) illetve mért ír magyarul?! Az ilyen azt hiszi külföldön dolgozik, már az ővé a világ, ő szarta a spanyol viaszt és elfelejti ki is valójában! AKÁR TETSZIK, AKÁR NEM, MAGYAR VAGY! Vannak dolgok amik nem változnak. Pl. a kötelező bejelentések sem... :P :D

2016. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!