Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába, jó angol nyelvtudáss...

Angliába, jó angol nyelvtudással,1000-2000 font között. Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 2-3 év múlva, suli után költöznék angliába. Már most terveznék sok dolgot. Angolom jó. Szoktam beszélgetni amcsikkal, általában mindig kérem hogy lassabban beszéljenek, de legalább megértem. a pénzt már leírtam. Egyedül megyek ki. Ha sikerül a suli akkor lesz egy fuvarozási szakmám és egy érettségim, ha nem akkor csak egy járműfényezésim. Tapasztalatokat, tanácsokat tudnátok adni? Sok dologgal tisztában vagyok. Előre is köszi

2013. okt. 15. 00:01
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
ui.: ja még annyit: nem csak anglia a célpont, luxemburg és ausztria is szóba jöhet.
2013. okt. 15. 00:02
 2/20 A kérdező kommentje:
ui II: melyek a legjobb városok, ahova érdemes lenne kimenni?
2013. okt. 15. 00:05
 3/20 anonim ***** válasza:

Ezek szerint németül is beszélsz? Akkor tuti nem UK-ba mennék, egy ilyen szakmával sokkal több marad a zsebedben Ausztriában.

Ha mindenképp UK akkor max vidék, nem London, bár ott meg kérdés hogy mennyi munkalehetőség van.

Éltem korábban mindkét helyen, illetve élek jelenleg is.

2013. okt. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Németül nem beszélek, tanultam 2 évig, de ami megmaradt az mehet a levesbe. A nyelvérzékem viszont jó, tehát kint hamar megtanulnék. Ausztriába is elboldogulhatok angollal? Több a munkahely? És a fizetés/színvonal a kettő között?
2013. okt. 15. 01:33
 5/20 anonim ***** válasza:

3 dolog van: Anglia, London és Ausztria. London egy külön téma, iszonyat lakhatás árakkal.

Ausztriában nem elég az angol.

2013. okt. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
És pl. A többi nagyváros? Pl. Birmingham vagy manchester?
2013. okt. 15. 01:40
 7/20 A kérdező kommentje:
Bár ha 1500-2000 fontot viszek londonba, csak elég lesz egy hónapra, addig meg a mosogatás nem?
2013. okt. 15. 01:41
 8/20 anonim ***** válasza:

És a mosogatás után mi lesz? Jön Mary Poppins és varázsol neked egy teher autót fuvarozni?

Mosogatás meg zsákutca mert mosogathatsz évekig, az angolod attól nem fejlődik. Londonba nagyon jó nyelvtudás, versenyképes szakma és várhatóan 1400+ nettó alatt nem éri meg kijönni.

2013. okt. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A többi nagyvárosban sem jobb mosogatásból tengeni.
2013. okt. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmi. Mosogatást szerintem hamarabb lehet találni mint normális munkát. Csak addig lenne ez az ideiglenes. A papírok mennyi pénzt visznek el?
2013. okt. 15. 01:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!