Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Egzotikus út ennyiből? Merre...

Egzotikus út ennyiből? Merre induljunk? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nászútra szeretnénk elmenni valami egzotikus helyre, kb 600 ezer Ft-ot szánunk rá.

Ebből kijön egy Karib térségi nyaralás?

Saját szervezés, vagy utazási iroda jobb, esetleg bécsi indulás?

Engem Dominikai Köztársaság, vagy Mexikó vonzana.

Van valakinek tapasztalata, más úti cél ötlete?



2014. szept. 21. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
600.000 Ft összesen? Hát... talán megoldható, de ilyen utak 2000-2500 €/fő alatt nem igen vannak.
2014. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
600-ból bajosan, de nem reménytelen az ügy.
2014. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

600E/fő, ha igen akkor kijön. Ha nem akkor nem, a Karib térség a Föld egyik legdrágább része.

Mexikó már más tészta az még talán ki is jönne pl Cancun.

A repjegy a húzosabb kb 200E/fő. Szóval maradna 200E minden másra. Mondjuk azt nem írtad hány nap lenne, de mexikóban számolhatsz kb 100USD/nap összeggel, a Karib sokkal drágább.

Viszont ott van a Kelet, egy Thaiföldi, Bali stb nyaralás kihozható ebből az összegből.

2014. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

600 lenne összesen. Akkor marad Mexikó, hátha kifogunk valamit.

Mindenhova a repülő kivesz 300ezret minimum :(

2014. szept. 21. 18:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát igen a rep. jegy min. 300E és akkor nagyon jól jártál. Ha csak strandolni kartok akkor a másik 300E kb elég két kellemes hétre.

De én nem vetném el Keletet, Dél-Kelet Ázsia a Föld legjobb része.

2014. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Irány Thaiföld.

A jegy 320 körül van. 280-ból 1hónapig simán elvagytok.

2014. szept. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi Thaiföldre fogunk menni, sokkal olcsóbb, mint a Karib-térség. Nekünk kb. 400e Ft jött ki fejenként, de biztosan meg lehet oldani egy kicsit olcsóbban is.
2014. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk kb. ennyibe került a nászutunk (kaptuk), talán kicsit kevesebbe is, és mi januárban voltunk hajóúton a Perzsa-öbölben. Az tuti megvan ennyiből. Ez volt az első Európán kívüli utam, úgyhogy a többi árral nem vagyok tisztában. De ezt csak ajánlani tudom. ;)
2015. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!