Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Green Card Lottery-nél milyen...

Green Card Lottery-nél milyen családi állapot az előnyös?

Figyelt kérdés

Most még papír szerint házas vagyok, de mire esetleg kihúznak, már elvált leszek, ezért sem tudom, mit jelöljek meg. Bár azt tudom, hogy ha kisorsolnak, vinni kell a házassági anyakönyvit, ami addigra nem lesz.. (a válásról is kell majd, ha azt jelölöm meg) De régen úgy volt, hogy könnyebben megadták, ha valakit hazavárnak. Akinek se kutyája, se macskája, azt nem szívesen engedték be kirándulni, nehogy majd ne menjen haza, itt viszont lehet, hogy pont az a cél?:)

Van ilyenben tapasztalatotok?



2014. okt. 19. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Gép sorsol. Nagyon nehéz benne lenni abban a 200-250 emberben, akiket Magyarországról kisorsolnak évente. Szerencse is kell hozzá. 2 embert ismerek, ebből egyikük már 10 éve próbálkozik, rredmêny nélkül. Masik ember pedig 2. évben kisorsolták. (Egyikük sem családos)
2014. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindegy
2014. okt. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tök mjndegy a sorsolás szempintjából, ellenben hazudni nem érdemes.
2014. okt. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem is akartam hazudni.:) Csak a fent vázolt helyzet miatt abban a helyzetben vagyok, hogy mindkét verzió helytálló, és akkor már inkább az előnyösebbet írtam volna -ha lenne ilyen. Végül azt írtam be, ami akkor lesz aktuális, mikor majd érdemben foglalkoznak velem.
2014. okt. 28. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!