Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit érdemes tudni a Bécsi...

Mit érdemes tudni a Bécsi Adventi vásárról?

Figyelt kérdés
Először mennénk ki. Mit érdemes tudni a vendégszeretésről? Árusok beszélnek magyarul? Parkolni mennyire nehéz arrafelé?

#Bécs #karácsony #advent #vásár #karácsinyivásár
2014. nov. 24. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már láttam ott magyar árust is, de a többiek nem beszélnek magyarul. Parkolni a közelben nem egyszerű, inkább leteszed valamelyik külvárosi őrzött parkolóban, és onnan bemész metróval, az egyszerűbb.

Az áruktól nem fogsz hasraesni, jobb cuccok vannak a Vörösmarty téren Pesten. Viszont az ételek finomak, és hát egyszer ezt is ki kell próbálni.

2014. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy vásár. Pont olyan, mint egy itthoni karácsonyi vásár, csak nagyobb és kicsit jobb minőségű az egész. A vendégszeretetre vonatkozó kérdésedet tehát ebben a kontextusban szerintem nem lehet értelmezni. Az árusok persze nem bunkók, vagy ilyesmi... magyarul viszont ne várd el, hogy bárki is megszólaljon. Parkolni Bécs belvárosában csúcsidőben szerintem nem egy értelmes vállalkozás, inkább valahol a külvárosban érdemes próbálkozni, de nincs tapasztalatom.
2014. nov. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Melyikbe akarsz menni? A Rathausplatzra? Mert Bécsben ilyenkor legalább 20-30 helyen van vásár. Schönbrunnban, a Mariahilferen, a Belvedere palotánál, illetve a Rathaus szomszédságában a Mária Terézia szobornál is szokott lenni.

Parkolni felszínen lehetetlen, viszont a belvárosban több mélygarázs található, a Rathausplatz alatt is van, az Operánál, stb.

2014. nov. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mit érdemes tudni a vendégszeretésről?"


Ezt kifejtened bovebben? Egy adventi vasarnal megis mit ertesz ezalatt?

2014. nov. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is kocisval nem érdemes menni, a parkolás a lehetetlennel egyenlő, vagy mocsok drága...


A vásár szép, és drága, ha éhesek vagytok vegyétek elő az otthonról hozott szendvicset :DD vagy menjetek be az igazi Bécsbe a karácsonyi díszletből...


vendégszeretetről meg annyit érdemes tudni hogy kb. egy puncsot vagy egy cukros almát fogsz elkérni tőlük, kit érdekel?


Nyilván léteznek magyar árusok Bécsben sok a magyar de a vásáron én még nem találkoztam magyarral....

2014. dec. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!