Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsi adventi vásárról vélemén...

Bécsi adventi vásárról vélemények, tapasztalatok? Érdemes kinézni?

Figyelt kérdés
Vásárolni gondolom annyira nem éri meg, vagy?
2011. dec. 7. 20:53
 1/4 Antimod ***** válasza:
100%

Sajnos nem olcsóbb, és az Euro most még rosszabb, mint tavaly volt. A tolongás szinte elviselhetetlen. Szerintem nem érte meg volna meg csak azért kimenni tavaly előtt, de szerencsére előtte mást is láttunk Bécsből.

Egyébként rengeteg a magyar olyankor kint. Rengeteg.

2011. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon drága és az óriási, elviselhetetlen tömeg az egészet tönkreteszi. Szerintem ezért nem éri meg kimenni.
2011. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg nagyon szép,én imádom azt az áhitatot,a zsongást,a forralt bor illatával belengett levegőt...hmmmm... szerintem ha nem voltál még,akkor egyszet mindenképp megéri kinézni,szimatot venni,megtapasztalni...nálunk minden évben 1x program oda kinézni
2011. dec. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem mennék vissza. Ami nem drága, az bóvli. Ami bóvli, azt Mo-on is meg lehet kapni. Ráadásul nem oda mész, ahova akarsz, hanem ahova a tömeg sodor. Minden ragad a kilöttyentett piától.


Jól nézne ki egyébként, de ezek elrontják a hangulatot.

2011. dec. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!