Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Az utazási irodák miért nem a...

Az utazási irodák miért nem a teljes árat adják meg, miért kell egy csomó tételt eldugniuk? Miért jó ez?

Figyelt kérdés

Nekem tuti nem jó, mert otthagyom őket azonnal, de nekik se jó mert otthagyom őket, akkor kinek jó? miért nem lépnek már túl ezen az átverős dolgon az internet korában?


299e forint az út a hirdetésben, de jön még hozzá reptéri illeték, idegenforgalmi adó, anyámkinnya, összesen 450e körül van, miért nem ezt írják ki???

nem értem, ha nekem csak 299e forintom van és ennyiért keresek utat, azt gondolják hogy majd megveszem a 450ezrest csak mert benézem??????



2014. nov. 27. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig ez már a jobb verzió, régebben még több tételt dugtak el, most már kötelező a teljes árat megadni! A törtvény azt írja elő, hogy az utazás teljes árát kell megadniuk, ennek ők eleget tesznek, ugyanis a kiskapu az, hogy az illeték, meg a többi, az nem része a teljes árnak, így nem is hangoztatják. Ha 299.000 Ft-od van nyaralásra, menj be egy irodába és számoltass ki velük egy utat mindennel együtt, hogy ennyi legyen. De legegyszerűbb, ha magadnak intézkedsz, okosan ki lehet hozni olcsóbban. Minden évben magunknak szervezek utat, 20-25%-kal olcsóbban hozom ki, mint irodával. Okosan kell szállást, repülőjegyet venni, stb, és akkor nincs szükség irodára.
2014. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért jó nekik, mert csak mondod, hogy otthagyod... de nem hagyod ott őket. Más se... Így hát megkapták a biztatást, lehet átverni szabadon a jónépet.
2014. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!