Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ryanair járatoknál kézipoggyás...

Ryanair járatoknál kézipoggyászba pakolt lekvárt elveszik?

Figyelt kérdés
Ajándékba vinném magammal, a lekvár nem olyan folyékony inkább zselé, de nem tudom hogy felengedik-e és nem vinném el potyára.
2014. dec. 21. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
100 ml. flakonba rakod a lekvárt akkor felviheted. Amúgy meg elveszik.
2014. dec. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Kivancsi vagyok mikor tanuljak meg az emberek hogy a) ez vilagosan le van irva a repter honlapjan b) a repter honlapjan kell nezni, a legitarsasagnak koze nincs.


Ember, a hurka, kolbasz, turo rudi mind folyadeknak szamit, gondolod majd pont a lekvar nem?

2014. dec. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hurka, kolbász, túrórudi?? miről beszélsz? ilyeneket mindig felvittem kéziben.

a lekvárt viszont elveszik, ha 100ml - nél több

2014. dec. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

tegnap 13:47

Azért hülyeséget ne írjál már! Mióta folyadék a hurka, kolbász, turó rudi?? Én 4 napja repültem, és a kézimben volt turó rudi. Nem vették el.

Lekvárt viszont elfogják.

2014. dec. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

>> a kézimben volt turó rudi. Nem vették el.


Nem azért nem vették el, mert nem minősül folyadéknak, hanem azért nem vették el, mert a tömege 28 vagy 40 gramm.

2014. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ma 21:07

Szerinted 1 db turó rudival mentem haza?

Ember! A kézitáskában volt vagy 10 csomag ha nem több. 1 csomagban 5 db túró rudi van, vagyis 1 csomag 150 gramm. (30 gramm 1 túró rudi.)

Fog már fel. Túró rudi nem folyadék..

2014. dec. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Túró Rudi nem folyadék a mi szemünkben. De fogd már fel, hogy az ellenőrzők szemében az. Minden pasztaszerű anyag abba a kategóriába esik, mert bele lehet dugni/nyomni/meríteni pl. dinamitot vagy más robbanó-elegy alkotóelemét. Volt már példa rá, ebből tanulnak a hatóságok is. Ez az értelme az egésznek.

Az, hogy te egyszer sok-sok Túró Rudit hoztál, az nem jelent semmit. Egyszerűen a biztonsági csávó nem végezte el jól a feladatát, amiért tkp. megfizetik. Fáradt lehetett. Tőlem pl. Frankfurtban egy negyed kilós német üzleti mézet koboztak el, pedig átlátszó volt az egész...

2014. dec. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mézet már tőlem is vettek el, de túrórudit nem, pedig nekem se csak 1db volt:D
2014. dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 00:33

Angliában élünk. Évente 2-3 alkalommal hazarepülünk Magyarországra. A fiam aki felnőtt ő külön szokott hazalátogatni szintén 23- alkalommal. Minden évben jönnek a testvérek látogatóba. Mivel túró rudit Angliában nem tudok sehol sem venni (nyilván magyarok boltjában igen, de a mi városunkban nincs ilyen bolt) így amit mindig hozzunk több darabot, és mindig hozatunk az a túró rudi. Ennek már lassan 8 éve, és SOHA egyszer sem vették el. Nem 1 darab turó rudiról beszélünk, hanem több csomagról. Egyébként 25-én érkezik a testvérem, és 30 db turó rudit kértem, hogy hozzon. Majd megírom, hogy elvették vagy sem. (csak kézi poggyásza van)

Legközelebb linkelj már be egy oldalt ahol le van írva, hogy turó rudi folyadéknak számít..

2014. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Senkit ne zavarjon, hogy az eredeti kérdés az volt, hogy lekvárt vihet-e, TúróRudiról szó sem esett eleinte... ;-)
2014. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!