Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen az idő általában...

Milyen az idő általában Londonban március végén?

Figyelt kérdés
Milyen ruhákat vigyek városnézésre? Mire számítsak? négy napot leszünk ott a többi utazás..még soha nem voltam külföldön...

2015. márc. 4. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi tavaly voltunk március vége felé két napot, esett és hideg volt, én tavaszi kabátban voltam, de azért kellett egy sapka is. Szóval mindenképpen valami meleg ruházatot javasolnék és megfelelő zárt cipőt, ja és esernyő :)
2015. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyan 10-15 fok. Ha pont nagyon süt a nap, akkor lehet több is. Őmm kéthete mikor kint voltam az egyik nap 18 fok volt, verőfényes napsütés és rövidujjúban toltam. De azért inkább olyan 15 fokra számíts. Mivel gondolom egész nap sétáltok meg városnéztek, azért érdemes felöltözni. De egy tavaszi szerelés bőven jó. Ha esik akkor meg vesztek egy esernyőt. Azért nagy esőzésre nem kell számítani.
2015. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Londonban barmikor lehet nagy esozesre szamitani, nincs az az evszak amikor nem esik. Nyaron kicsit kevesebb, az ev tobbi idoszakaban sokkal tobb.
2015. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ma szinte egész nap sütött a nap, most meg hűvös van kb 5 fok, de észrevehetően 'melegszik' már az idő, vannak rügyek a fákon és előkerültek a bogarak is.. De mint előzőleg írták, Londoni időjárás kiszámíthatatlan! Általában szeles az idő, néha pikk pakk jön egy felhő, esik egy kis eső, majd újra süt a nap.

Nem lehet kiszámolni előre! :)

2015. márc. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En emlekszem olyan tavaszra amikor 2 hetig non-stopp esett. Az eso minden fajtaja, a szitalostol a szakadon at a poresoig volt minden.
2015. márc. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hat sajnos Angliaban soha nem lehet felkeszulni az idojarasra..percek alatt valtozik telbol nyarra! 10-15 fok korul van, viszont esore mindenfelekeppen szamits! telikabat, csizma stb mar nem kell, de egy sapka talan egy vekonyabb sal mindenfelekeppen! plusz, inkabb pulcsi mint polo!:)
2015. márc. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
elég szeszélyes london időjárása, szerintem vigyél azért meleg ruhát és az esernyőt ne hagyd otthon.
2015. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi most voltunk hétvégén négy napot, esni ugyan nem esett egyszer sem, de bár elvileg végig 11-14 fok volt, egyik nap tiszta volt az ég, és nagyon kellemes volt az idő (vékony póló+kötött pulcsi), de másik nap elég szürke, szeles volt, és téli kabátban is fáztam kicsit.
2015. márc. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!