Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mennyire veszi komolyan a...

Mennyire veszi komolyan a Ryanair a kézipoggyász méretét?

Figyelt kérdés

Úgy szól a szabály, hogy ingyenesen felvihető maximum 55x40x20 cm méretű kézipoggyász. Nekem ami otthon van csak a magasságot lépi át, egész konkrétan 6 cm-rel.

Ezért már szólnának? Mert azért 6 cm miatt nem akarnék plusz 18 ezer Ft-ot kifizetni.



2015. ápr. 13. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
6 cm? Már 1 cm-nél is fizettetnek. Azonban ha belefèr a keretbe felviheted. Ha nem fix a táska, tehát összenyomható, akkor talán belefér.
2015. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Komolyan veszik. Az, hogy 1-2 cm miatt nem szólnak, vagy nem ellenőrzik, csak szerencse kérdése.
2015. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Összenyomható igen, nem tudom megkockáztassam-e..
2015. ápr. 13. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnék a helyedben, a múlt hónapban 2x utaztam velük, mindkét alkalommal minden egyes táskát belerakattak a keretbe, többeknek kellett fizetni büntetést.
2015. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem okoz gondot, akkor menj el előtte a reptérre es próbáld bele a keretbe. Ez a legbiztosabb. En is igy csináltam, mert egy 1-2 centivel nagyobb volt, elvittem, beletettem es belefért. Azok a keretek szerintem 1-2 centivel nagyobbak a kiszabott határnál, de senki ne induljon igy neki hogy hátha..., inkabb próbálja bele előtte ha nagyobb egy kicsit a bőröndje.
2015. ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!