Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Kubába érdemes egyénileg utazni?

Kubába érdemes egyénileg utazni?

Figyelt kérdés
Mi mindig egyénileg utazunk, nem irodával, Európába, Kelet-Ázsiába eddig mindig én szerveztem a szállást bookingon vagy veneren keresztül. Most szeretnénk Kubába utazni, de nagyon idegen még számomra az egész. Néztem a szállásokat, de nem sokat találtam, ami volt is az is kb annyi volt, hogy az utazási irodák áraihoz hasonlított, pedig abba mar repjegy is van. Aki volt mar ott, az irodával ment vagy saját szervezés volt? Ja és mindenképp szeretnénk tengerparti szállodába menni, és nem városi szobakba, mert kisgyerekkel jobb a tengerparti hotel. A repülőjegy keresés nem probléma, azt meg tudom oldani, csak a szálláskeresést nem tudom hol kezdjem.
2015. júl. 14. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért gondolod azt, hogy a booking.com nem utazási iroda?

Az is egy utazási iroda csak online müködnek.

Vagy is ha rajtuk keresztül foglaltad, akkor már is igénybe vettél egy irodát.

Mi ha már repülni kell, akkor mindig egy nagy utazási irodával megyünk. A neten végig nézzük az ajánlatokat, és ott van mindig több repülötársaság ajánlata, de a végén általában neckermannal utazunk mindig. Habár mi frankfurtbol repülünk mindig(itt élünk), de sokkal olcsobb, mintha mindent egyénileg foglalnánk.


Pl most voltunk a kanári szigeteken. Kiválasztottuk a hotelt és a repjegyet össz végösszegre a neckermann adott legjo bb árat.Ebben a reptéri transzfer is benne volt.

A család egyik fele késöbb tudott csak menni, így szoltunk a neckermannak és mindent átszervezett nekik, a transzfert stb...

De olyan is volt, hogy egy másik országban a szobánk nagyon rossz volt, hiába szoltunk 2x hogy szoba cserét akarunk, nem müködött, mikor a kuhelyezett idegenvezetö szolt a hotelben, rögtön kaptunk másik szobát.

2015. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az utazási irodát úgy értettem, hogy a repjegytol a transzferen, szálláson át az idegenvezetoig mind az utazási irodán keresztül intezem (egy komplett utat fizetek) az egyénit meg úgy, hogy mindent én foglalok külön-külön. De ezt te is tudod, csak valamibe muszáj volt belekötni. :-)

Engem nem zavar az sem ha utazási irodával mennénk. Ha kb ugyanannyira jönne ki, akkor lehet megis jobb az iroda. Ezért kérdeztem, hogy kinek mi a tapasztalata.

Nekünk is lenne lehetőségünk hogy Brüsszelből mennénk, onnan közvetlen járattal megoldható és kényelmesebb mint átszállogatni Bp-rol, csak ezért gondoltam az egyéni szálláskeresést.

2015. júl. 14. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Én inkább irodával mennék a helyedben, de esetleg nézz szét a www.airbnb.hu oldalon, jobb mint a booking
2015. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Megnézem.
2015. júl. 15. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!