Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogy a legegyszerűbb és...

Hogy a legegyszerűbb és legolcsóbb (és mennyibe kerül) kijutni Waiblingen-be (Németbe)?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Buszok indulnak Stuttgartba, ha jól tudom Student agency megy oda, ez kb 20 ezer csak oda... 30 körül az oda vissza jegy. Illetve én még most így rögtön a germanwings-ről tudok, hogy valamikor repült Bp-ről Stuttgartba. Ennek sajnos az árát nem tudom, de nem volt vészes anno, amikor én repültem velük. Stuttgartból megy S-Bahn Waiblingenbe, az kb egy 10-20 perces út, az árát sajna ennek sem tudom, de olyan 1-2 euró lehet.
2010. márc. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segítségedet! csak kérdezem repülővel lehet menni? az mennyibe kerülne? (nyáron)
2010. márc. 6. 11:03
 3/3 anonim válasza:

Buszok járnak a Népligetből is kb. kétnaponta Stuttgartba. Az ár 10000 és 18000 Ft között mozog egy útra. A retúr jegy olcsóbb mit 2 egyutas jegy. Az ár attól függ mikor veszed meg(minél előbb annál olcsóbb, ha fix vagy open az is számít)

Germanwings még mindig jár Ferihegyről Stuttgartba. Ha itt is időben veszel jegyet megúszhatod kb. annyiból mint a buszjegy.

Vonattal is lehet menni de az átszállós (Münchenben) macerásabb.

Ha pár nappal előtte akarsz venni akkor tuti olcsóbb a busz.

2010. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!