Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A marosvásárhelyi repülőtérről...

A marosvásárhelyi repülőtérről hogyan lehet eljutni Korondra, Szovátára és Farkaslakára?

Figyelt kérdés
Utóljára több mint 10 éve jártam Erdélyben, kocsival. Románul nem tudok, de angolul igen.
2010. márc. 11. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bérelhetsz autót, és mindenképpen szükséged lesz hozzá egy jó autóstérképre, a lehető legnagyobb felbontással. Én a Nyírkírta Erdély-térképét javaslom, ezen több nyelven is fel vannak tüntetve a helyiségnevek. Térképpel már könnyen odatalálsz, az utak jó minőségűek, folyamatosan újítják őket, és a kitáblázás is megfelelő.
2010. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nyírkarta
2010. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti, hogy pl. arrafele nem jár ilyen viszonylag megbízható távolsági busz (mint nálunk a Volán) amivel Marosvásárhelyről el lehet menni ezekre a kisebb helyekre?
2010. márc. 11. 14:47
 4/14 anonim ***** válasza:

De, biztosan jár, csak én erről nem tudok neked in formációval szolgálni. A "hogyan" kérdésre az egyik lehetséges válasz a bérelt autó.


de mindjárt megnézem neked az útikönyvben.

2010. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja, jut eszembe, nem tudom megnézni, mert kölcsönadtam... :-( Bocs.
2010. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Marosvásárhelytől Szovátáig azért nem kell hiperszuper autóstérkép, csak azt kell eltalálni, melyik irányba menjen ki a városból. :-)
2010. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha már vesz egyet, akkor ne a leggagyibbat vegye. :-) lehet, hogy egy év múlva kis falvakat akar majd bejárni, és akkor szüksége lehet egy részletes térképre.


Persze lehet, hogy csak én gondolkodom ilyen előrelátóan... :-)

2010. márc. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2010. márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és magyarul próbálkozz, ne angolul. Nem egyszer jártam már Erdélyben, de még sose kellett angolul megszólalnom.
2010. márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Járnak buszok és maxi-taxik (minibusz) egy nap többször is.

A busz elején van egy tábla és rá van irva, hogy Sovata. Sok román tudás nem kell ahhoz, hogy jegyet vegyél.

2010. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!