Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szeretnék elutazni Japánba,...

Fruzsina0000000 kérdése:

Szeretnék elutazni Japánba, de nem tudom mennyibe kerülne, Mennyit szánjak rá?

Figyelt kérdés

1. Szállás? Lehető legolcsóbbra lennék kíváncsi, egy olyan helyre ahonnan a legtöbb (nem drága) látnivaló elérhető (Főleg a Hashima Sziget érdekelne)

Én mennék (12L) Az egyik Barinőm (14L) és a nagymamám (70+N) Kb. Jövő Nyáron...

2. Repülő.... Hogy Jutok oda? szintén a lehető legolcsóbban...

3.Tudtok mondani látványosságokat amiket érdemes megnézni?

4. Vagy tudtok olyan oldalt ahonnan ezeket megtudom?


Sürgős lenne ezeket tudnom,

Előre is köszi mindenkinek aki segít rajtam..



2015. szept. 13. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hashima? No mindegy..


Repjegy:

pl. momondo.com

Beírod: Budapest-Tokio vagy Osaka stb.

Szállás: pl: trivago.hu de millió egy ilyen oldal van, hogy melyik a legjobb azt most nem részletezném, de itt tudsz infót találni mennyi nagyából a szállás és a repjegy.

Mi nagyon nem tudunk segíteni, ha nem tudjuk mikor mennél.

2015. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Booking.com oldalon keresgélhetsz szállásokat. Ebben nem igazán lehet segíteni, mert nem tudható, hogy neked mi az olcsó, mik az igényeid.

Repülőjegy:

Itt egy olcsó jegyár..Mivel számít mikor repültök ezz az árat megközelítőnek kell tartani.

[link]


Nyilván ez csak egy lehetőség a sok közül. Innen még tovább kell utazni Hashima szigetekre.

Ennek az útnak a szervezése itt a gyakorin nem fog menni. Ehhez bizony utána kell járni, több oldalt átolvasni, tervezni, számolni.

Szerintem már ott gond van, hogy nagy hangsúlyt fektetsz a "legolcsóbb" legyen-re. Oda utazni nem lesz olcsó.. Sok pénz kell hozzá.

2015. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tokioig és vissza egy repjegy olyan 800€ körül van.

A szállásra is ha még nagyon olcsó kb 80€/nap/fönek ell számolnia.

Három fönek minimum csak az utazás és repjegy 10 napra 5000€, vagy is kb 1,5 millio Ft. Ès akkor kell enni, az országon, városokon belüli utazás, és a belépöjegyek a látványoságokra. Vagy is kb 3 fönek 2 millio Ft-ra jönne ki egy olcsó út.

2015. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,

2. válaszoló: igen hangsúlyt fektetek arra h. a lehető legolcsóbb legyen mert nem mind1 h. pl: 2 millió forint vagy pl: 4 millió forint. egyébként köszönöm az oldalt: [link] :)

1. válaszolónak: Hashima egy sziget ami egyesek szerint a világ 4. legijesztőbb helye, [link] ,

3. Válaszoló: 2 millió forint azt hogy?

Repjegy: odavissza 3 fő: 454,700 FT Szállás 1 hétre: 3 fő: 300,000 FT

Élelem: 1 hétre: 10,000 FT ha nagyon drága: 30,000FT

Költőpénz 3 fő: 40,000 FT

Látványosságok 3 fő: 150,000 FT

Utazások 3 fő: 50,000 FT

Ez megközelítőleg sem 2 millió de ha kihagytam valamit csak mondjátok vagy ha rosszul számoltam...

2015. szept. 14. 14:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a feleségemmel voltam 10 napot, kb kétmillió volt cakpakk, pedig azért olyan nagyon nem dőzsöltünk.
2015. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hülye tudom hol van a Hashima, de nem értem miért szeretnél odamenni. Az max. egy kirándulásra érné meg.
2015. szept. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10.000 élelemre?? Mi?? Ezt te se gondolod komolyan...
2015. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Amiket kihagytál-esetleges költségek:


1. Útleveletek nem tudom van e, de a hazaút utánig minimum 6 hónapig még érvényesnek kell lennie. Ha nincs, akkor ennek az ára. 2500 Ft/db a ti korotokban.


2. A repülőjegyhez add hozzá az esetleges poggyászdíjakat, ami nem kevés. Pl Londonba Budapestről egy bőrönd ára kb 8-10 ezer ft, Japánba gondolom ennél is több. Plusz a legolcsóbb repjegy annyi, amennyivel te számolsz, inkább erre is számolj többet, mert nem biztos, hogy pár hónap múlva is látsz ennyiért repjegyet.


3. Kaját nem tudom mit akartok 10 ezerből enni hárman egy hétig, konzervet kenyérrel?? Már ne is haragudj, de még szerintem a 30 ezer is kevés, bár nemtom, lehet csak én vagyok olyan, hogy ha elmegyek nyaralni, akkor ne vajas kenyeret egyek már....Ha étterembe akartok menni, vagy normálisan enni, akkor számolj inkább 80 ezret kajára.


4. Utas és balesetbiztosítás: Hát mivel ti gyerekek vagytok a nagyi meg öreg így elég sok, 20 ezer körül minimum lenne ez is.


Ezek, amik elsőre eszembe jutottak, amiket kihagytál.


Másrészt, melyikőtök beszél jól nyelvet hármatok közül? Az idős nagyi elmenne ilyen messzire 2 gyerekkel? nem semmi...

2015. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ven egy valami sky.. nemű oldal. ott rendszeresen van akár 1-2 hónapra előre is 50% kedvezmény is a repülő jegyre még így is 2-3 millió.
2015. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%
Felesleges pénz kidobás
2015. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!