Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szeretnék elutazni Japánba,...

Fruzsina0000000 kérdése:

Szeretnék elutazni Japánba, de nem tudom mennyibe kerülne, Mennyit szánjak rá?

Figyelt kérdés

1. Szállás? Lehető legolcsóbbra lennék kíváncsi, egy olyan helyre ahonnan a legtöbb (nem drága) látnivaló elérhető (Főleg a Hashima Sziget érdekelne)

Én mennék (12L) Az egyik Barinőm (14L) és a nagymamám (70+N) Kb. Jövő Nyáron...

2. Repülő.... Hogy Jutok oda? szintén a lehető legolcsóbban...

3.Tudtok mondani látványosságokat amiket érdemes megnézni?

4. Vagy tudtok olyan oldalt ahonnan ezeket megtudom?


Sürgős lenne ezeket tudnom,

Előre is köszi mindenkinek aki segít rajtam..



2015. szept. 13. 15:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hashima Sziget tényleg ne méri meg (sajnos), ezzel szemben Tokyoi igen.
2015. szept. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tokióból sinkanszennel könnyen Kiotó, a volt császárváros is a csodás műemlékeivel is elérhető.
2015. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Így utólag is köszönöm a válaszokat, sajnos egyelőre nem jutottunk el oda; hozzátenném aki 80ezer forintot költ 1 heti kajára, az mondja már meg, hogy milyen munkahelye van :'D Az "idős nagyi" megszólítást meg nagyi sértésnek vette :D. Azt hiszem elfelejtettem leírni, hogy természetesen nem vagyunk hülyék, a barátnőm egész jól beszéli a nyelvet, én meg tanulom. Nem is gondoltuk, hogy 100 ezer forintból megússzuk az egészet :'D De ez a 80 ezer forintos élelmiszer tényleg sokkolt. Fun fact: Nagyi tud főzni XD Gondolom mindenkit megleptem. Ez azt jelenti, hogy a legrosszabb esetben is össze tudna dobni valamit akármiből.

Ami meg a Hashima szigetet illeti, mint mondtam, engem az érdekel.

2016. nov. 5. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!