Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Érdemes ketten menni nyaralni?

Érdemes ketten menni nyaralni?

Figyelt kérdés
Siófokra szeretnek menni a lányommal,7 éves,ketten mennénk,csak gondolkoztam hogy együtt nem tudunk bemenni a vizbe mert akkor kimarad a cuccokkal?nem lopják el vagy hasonló?
2010. márc. 20. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem,ez ne gátoljon. a part közelében is lerakhatod,de ha megkérsz egy szimpatikus szomszédot,biztos ők is ránéznek. ha nekünk fontos volt értéket vinni, pl. telefon, rábíztuk a hot-dogosra vagy a vízibicikli kölcsönzősre. jó nyaralást!
2010. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nagy értékeket nyilván ne vigyetek le magatokkal...Mi is mindig ketten mentünk anyuval,letakartuk törölközővel a cuccot,és bementünk..Még nem volt gáz

*lekopogtam*

2010. márc. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért, ha többen mentek, mondjuk hárman, akkor mindig van egy szerencsétlen, akit ott hagytok, hogy őrködjön? Vagy egyedül el sem mégy strandolni, mert egész nap őrködnél? Most komolyan!


Nem kell magaddal vinni semmit, amit nem muszáj és ellopható.

Mi még kaját is vittünk mindig, meg innivalót, arra se kellett pénz. Telefont minek? Törölközőt miért lopnák el?

Esetleg olyan helyett válassz, ha nagyon nem bírod ki, hogy mindenfélét magaddal vigyél, ahol lehet bérelni kabint/szekrényt akármit.

2010. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi Siófokon mindig együtt megyünk a vízbe.Értéket nem hagyunk kint,vagyis nem visszük magunkkal.A kocsiban hagyjuk,ha azzal vagyunk,ha nem akkor pedig a pénzt egy ilyen vízálló nyakba akasztó valamibe tesszük.Ruha,törölköző,innivaló marad a parton,az úgysem kell senkinek.
2010. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindig ketten nyaralunk. A partra sosem visszük magunkkal az összes pénzünket, hanem itthon legfeljebb 1-2ezer forintot, külföldön 10-15 eurót, a többit a szálloda széfjében hagyjuk. Még soha nem loptak el tőlünk semmit. Egyéb cucc meg mi kell a partra? A használt törölközőtöket, papucsotokat nem fogja elvinni senki. Én átöltözni sem szoktam, a fürdőruhára ráveszek valami egyszerű strandruhát, és irány a part.
2010. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer lopták el szandálomat strandon, de hát sajna az ilyeneket bele kell kalkulálni :( Még jó hogy volt nálam papucs is, hazatudtam jönni abban.

Amúgy, ahogy az előttem szólók is írták, ne vigyetek magatokkal értékeket. Ha ékszereket nem akartok vízbe vinni, azt hagyjátok a szálláson, ahogy a telefont is, bankkártyát, ilyeneket is... Lehet kapni vízálló tasakokat, de teljesen fölösleges ilyenekkel szöszmötölni. Szóljatok az itthoniaknak, hogy este 7-től lesztek majd csak elérhetőek vagy valahogy úgy, addig ne keressenek... A pénzt pedig a legegyszerűbb tényleg egy vízálló csavarós nyakbaakasztós pénztárcában tartani.

A parton maradt cuccokat takarjátok le egy törölközővel, és néha azért pillants oda a vízből... Sokat nem tehetsz ha látod, hogy valaki ott babrál, de ha kiabálni kezdesz már az is okoz egy kis mozgást a strandon azt hiszem.

2010. márc. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is voltam többször is kettesben a kislányommal. Nem volt gond, de bebiztosíthatod magad úgy, hogy megkéred a mellettetek lévő családot, hogy nézzen rá a cuccotokra amigegy kicsit a gyerekkel pancsolsz. Ez a legbiztosabb, ha nincs 3. személy. Vagy bérelj egy kabint.
2010. jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát simán ellopják

és az emberekbe sem szabad nagyon megbízni főleg nem egy ismeretlenbe

pl egy öreg nénit kérj meg az csak nem rohan el a cuccokkal.

:)

2010. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!