Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Igazi szabadság?

Igazi szabadság?

Figyelt kérdés

Elöre is sajnálom a kifejezéseim, lehet, hogy antiszociálisnak nézek ki de valójában egyáltalán nem vagyok az. Ez lesz az elsö és utolsó kérdésem.(A végén megtalálható) A mostani életem színészet ként élem hiszen félek még megmondani az igazat de szépen lassan felnyitom a titkaim és a *végén* majd kimondom a varázsszót. Mindig játszom magam a családomnak, hogy nekem minden mindegy (tovább tanulás, munkahely...) Igaz lehetne is jó életem mert megvan rá a tehetségem de egy dolog amim nincs, ez a helyem itt. Amióta eljöttem magyarországról, unlamassá vált az életem és egyben elkövettem egy olyan dolgot ami az egész életem megváltoztatja majd. Rájöttem, hogy már 4 éve ROBOTOK között vagyok, és nem élek még. Minden ember követi egymást, terelnek, leköteleznek és egyáltalán nem különlegesek mert az ö életük le van rendezve azzal, hogy jó munkahely, pénz, nö, gyerek... Hát ha ez izgalom akkor én erre nem is tudom mitmondjak. Èn csakis ellene vagyok ezeknek, igen még a pénznek is, mert csak is a rosszat hozza ki az emberböl. Ez az élet max egy oltári kicsi kalandot és nagyon leköteleztetett tartogat az enyém mellet. Mi is lehetne az a kicsi kaland nö, gyerek, vidámpark, esetleg egy veszélytelen utazás,nyaralás? Engem nem lehet semmiben lekötelezni, nagyon kevés dolog is érdekel de ott van köztük a megfejtés mind e problémara.

Lehet már ki is találtad, ez a szabadság. De nem egy egyszerü szabadság, hanem ez az igazi nomád élet. Nincs lekötelezettség, szabály, boldogtalanság. Itt csak is színtiszta kaland van. Igen van benne veszély söt nem is kicsi de hisz mi lenne a kaland ha nem erröl szólna. Napokat úton lenni csodálni a tájat, termelni, építeni, kitalálni, élvezni és túlélni. Nem pedig számlák, gyerekek, munkahely, tanulás miatt idegeskedni egész életben. Minden egyes áldott nap reggeltöl estig ezen jár az agyam és teljes mértékben felkészülök MINDEN rosszra.


Mindezekután, hogy elolvastad megkérdezem töled, hogy boldog vagy e, meddig tudnál még így élni és ha 18 év körül vagy akkor eljönnél e velem világot látni?



#boldogtalanság #szenvedés #nomád élet #nem tudom mit kezdjek az életemmel #soha nem jönni vissza #szabad lenni #robot élet #a mai viág #új generációk
2016. jan. 18. 12:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha mennék is, hogy kipróbáljam, azért jól meg kell ismerni valakit hogy eléggé megbízzak benne, távol a világtól, kettesben.


Még majd kibelezel, csak úgy élvezetből. Méghogy aug. 31-ig. Nem szeretnék túlélő vagy nem-et játszani, ismeretlenül, bocs.

2016. febr. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!