Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit érdemes vinnem görögbe?

Mit érdemes vinnem görögbe?

Figyelt kérdés

Nem az alap dolgokra vagyok kivancsi hogy ruha meg naptej stb...

Hanem a sajat tapasztalatotokra hogy mit vittetek ami jol jott (pl mondtak hogy feher lepedot vigyek mert konnyebb kirazni mint a torolkozot es visszaveri a fenyt) vagy mi az ami jol jott volna ha lett volna :)

10 napra megyek es jol jonnek a tanacsok hogy milyen fontos dolgok vannak amik kellenek egy tenger partra vagy a szallasra :) mert teljesen onellatos apartmanba megyunk :)

Elore koszi a valaszokat :)



2016. júl. 8. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
"Mit érdemes vinnem görögbe?" - semmit. Nyelvhasználatodból feltélezem, hogy egy görög emberről van szó, így jó hírem van. Beléjük nem kell vinni semmit, minden belsőszervük és egyéb alkatrészeik is hiánytalanul meg vannak.
2016. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

Ami szerintem jól jön/jöhet!


Ágyneműhuzat, akkor is ha benne van az apartmanban. Lehet ez csak engem zavar, de Görögországban a huzatok másfajták a legtöbb helyen, kb. úgy képzeld, hogy két lepedő között van a takaró. Számomra ez zavaró.


Szemeteszacskót is sokan elfelejtik, ami a WC-be nélkülözhetetlen szerintem. Javaslom azt, amiben felül van egy összehúzó.


Konyharuha is fontos


Mást nem írnék, mert az már inkább egyedi szükséglet.


Ja plusz +1 dolog. Tampont nagyon kevés helyen találtam. Mondjuk én nem nyaralni voltam, és nem is a tipikus turista helyeken.

2016. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Egy magyar nyelvtankönyvet, amiből megtanulod leírni, hogy "Görögország".
2016. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

"10 napra megyek"


Szívecském ezzel ne itt "villogjál" mert rajtad kívül itt mindenki tudja, hogy ebből 2-2 (azaz négy) napot a buszon fogsz nyomorogni a többi szerencsétlennel, akik szintén spórolni akartak a repülőn.

Az apartmanban is majd ér egy kis meglepetés, amikor majd nézegetheted a szemetesben a sz@ros wc papírokat, meg a használt tampont, vattát, betétet, amiket szintén tilos a klotyóba dobni.

Jó nyaralást.

2016. júl. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Önellátós buszos útra befizetőknek mindig jól jöhet egy aranyér-párna, és valami olyan eszköz, ami az intelligenciát fejleszti. Például a magyar helyesírás szabályai kézikönyv, szépirodalom, de lehet fizika könyv is.


Persze a fehér lepedő is jó ötlet. Kirázható természetesen...

2016. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

2-es valaszolonak koszi :) a szemetes zsak eszembe se jutott :) konyharuha mar a listan volt :)


A tobbieknek ... Emberek ... Iskolaval megyek :D 7 eve jarnak abba az apartmanba... Mert szerintem a tobbseg most felre ertett engem ... Sajat tapasztalatra voltam kivancsi :D amit a 2-es valaszolo irt peldaul...

Miert villognek ? Azert mert kimertem ide irni egy kerdest ? (Es azert irtam mennyi idore megyek mert egy hosszabb utazasrol van szo es nem akarok semmit ott megvennei mert ugy hallottam minden draga )

Es 18-20 oras ut nem 2 nap ...

Mindegy ...

2016. júl. 8. 12:42
 7/13 A kérdező kommentje:

És nem kérek több válszt rossz indulatu választ.

Persze hogy nem tudom mi kell, mivel nem voltam meg külföldön .. A lényeg hogy "rendes" válaszokat kaptam többnyire...

Köszönöm :D ....

2016. júl. 8. 12:48
 8/13 anonim ***** válasza:
12%

Tudod, a szakmunkásba elnézik a butaságot.

Az életben felesz azért, ha suttyó maradtál.

2016. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Elektromos szúnyogriasztó. Sok helyen adnak eleve a szobához, de inkább vigyél. Valamint vigyél kalciumot, ha valami megcsip legyen nálad.Na és persze alapgyógyszereket.

Ha sulival mentek, gondolom valahová északra indultok? Paralia esetleg? :)

2016. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Elektromos szunyogriaszto mar fel volt irva meg a gyogyszerek de a kalcium jo otlet :) koszonom!

Az olimpos hegy labahoz megyunk Platamonra :)

2016. júl. 8. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!