Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hova lenne érdemes utazni,...

Hova lenne érdemes utazni, nyaralni?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom hova kéne menni. Egyszerre mindenhova. Leginkább most New York és Dubai van listán, úgy érzem,hogy mindenképpen Európán kívüli helyre mennék..

New York igazából inkább egy városnézős hely, nem tengerparti pihenő övezet,de érdekel New York leginkább a 2001-es terrortámadás miatt a helyszín,akkor és ma.


Dubai.. azt mondják nem arról híres,hogy sok a látni való (vagy valami ilyesmi) csak a gazdagság és a tenger..viszont ott van + tengerparti fürdés lehetőség. Közelebb is van és olcsóbb is,mint New York.



Aztán elgondolkodom,hogy Dubai sem Maldív szigetek vagy más ilyen..viszont az ilyen szigetes helyeknél úgy érzem nincs látni való, csak a tenger és a körülötte lévő táj,ami tényleg nem mindennapi vagy kb mintha valami kis falu lenne vagy lakatlan sziget, nagy város,látnivalók nélkül.


Szívesen mennék Miamiba vagy Mexikóba vagy az ehhez hasonló vagy környéki helyekre. Amiket láttam képekről vagy mexikói sorozatokból,hogy milyen ott éjjel meg nappal már az lenyűgözött.. milyen lehet ott élni vagy csak ott lenni



Úgy érzem bevállalnék izgalmasabb helyeket is nem tudom,hogy bírnám,mondjuk egy dzsungel túra vagy más meg ha olvasom az utazási irodáknál a programokat,izgalmas de az út meg ide oda át szállás meg a nagy környezetváltozás kicsit úgy érzem fárasztó lenne , bár mindennél ott van az elrettentő példa.. háborús övezetek,terroisták, vagy a Tájföldi cunami Vagy lezuhant gépek pl Malajzia.. nem biztos,hogy megismétlődik vagy nem pont akkor,de az emberben ott van és lehet,hogy nem tudnám magam jól érezni oda utazás során aztán az ottlét alatt sem,mert ha arra gondolok,,hogy haza felé újra ott a fennállás veszélye.. Tengerbe zuhanás.. az sem biztos..de nem kizárt,ha történik valami .. az ilyen helyekre is jó lenne elmenni,viszont az út is drága mondjuk 1 hét esetében is 3-400 000Ft vagy akár lehet 5-600 000Ft is /fő


A napokban Monaco forog a fejemben közelebb is van, olcsóbb is.. de valahogy hiányolom belőle Amerikát Miamit meg az egzotikus fehér homokos tiszta vizű tengert..


Megint,mint általában mindig, nagy fába vágtam a fejszét. távoli utazás, nagy összegek.. 1 hétért talán sok..főleg mondjuk csak 2 személye mondjuk.


A Magyarok többnyire hova mennek külföldre nyaralni?


2016. júl. 3. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt soha nem értem, nem egyértelmű, hogy a magyar ember oda megy ami érdekli illetve amit kitud fizetni.

Én mondhatom, hogy menj pl. Kanadába ha téged totál nem érdekel az ország, vagy ha nincs rá kertet.

Katasztrófák bárhol történhetnek, ok ne menj olyan helyre ami fent van a nem ajánlott területek között, de még a legbiztonságosabb országban is lehet természeti katasztrófa vagy egy örült aki lövöldözik az utcán.

Nem értem azt sem miért lenne nagy fába vágott fejsze egy távoli utazás. Ok az egyik jóval drágább, illetve a belépés macerásabb lehet (ha kell vízum vagy ilyesmi), de különben ugyanannyit kell szervezni.

2016. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen idióta kérdés nem gyakran van itt.
2016. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehogynem.

Ez a kérdező is feltett ide ma, vagy három hasonló kérdést.

2016. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolso, neked is elkuldte ez a primitiv kerdezo anyadat melegebb eghajlatra privatban?
2016. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy látszik nagyon unatkozik, főleg ha priviben is mondja a magáét.
2016. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van, ha a kérdezőnek az IQ-ja megegyezik az életkorával...
2016. júl. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!