Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ausztiába, egyedül, autó...

Ausztiába, egyedül, autó nélkül,2-4 napra lehetséges szerintetek kimenni csak túrázni a hegyekbe?

Figyelt kérdés

Terv csak annyi, hogy kiszemelek egy városkát amihez gyalog közel van pár jó hely hova gyalog el lehet jutni, itt próbálok szállást találni, és eltölteni pár napot túrázással.

Szerintetek lehetséges ? Vagy csak szervezett fizetős túra / saját autó esetén célszerű?


Esetleg ha valaki tud konkrét helyet, hálás lennék!

köszönöm



2016. aug. 8. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván lehetséges, de minek? Nem egyszerűbb neten lefoglalni egy szállást, és akkor nem kell egy ismeretlen városban keresgélni?
2016. aug. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet félreérthető voltam. Persze előre eltervezném a szállást meg az útvonalat, mindent. Csak attól tartok autó nélkül nem jutnék el a legjobb helyekre.


Egyenlőre még csak a szándék van meg erősen, de ismeretem semmi nincs Ausztriáról

2016. aug. 9. 00:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehetséges, sokan túráznak Ausztriában egyedül is. Régebben nyaranta többször is ki szoktam tekerni egyedül Győrből Bécsbe a Duna menti kerékpárúton, vagy Ausztria más részén is szoktam biciklizni. Odakinn hegyekben viszonylag ritkán szoktam túrázni de ott is gyakran láttam túrázókat egyedül. Persze a sziklamászás nem javasolt egyedül de a gyalogosan járható helyeken semmi akadálya.

Szállásról nem tudok beszámolni mert ha több napra mentem akkor jurta sátor volt nálam vagy akár csak egy kemping matrac. Persze matracon a szabad ég alatt csak városban szoktam éjszakázni, amit csinálni szokott más turista is. Városokban szúnyoginvázió sem szokott lenni de a természetben is csak a vadvizes nemzeti parkokban.

Láttam már olyat is hogy éjszaka tekertem a Duna töltésén a bitumenes kerékpárúton és előttem az út közepén egy Mézga Aladár gumi űrhajójára emlékeztető sátor volt kivilágítva. Egy megfáradt gyalogos turista döntött így hogy ott ahol van lesátorozik.

2016. aug. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!