Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit vigyek 3 napos "nyaralásra"?

Mit vigyek 3 napos "nyaralásra"?

Figyelt kérdés
Rokonomhoz megyek Szolnokra, ami elég messze van (Pécsi vagyok) é nemrudom mit vigyek. Ötletek?

2016. aug. 11. 12:57
1 2
 1/11 Johnny Bravo ***** válasza:
Ne haragudj,de szabad tudni milyen idős vagy?
2016. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

13 :D


Most mindenki avval jön hogy fiatal vagyok stb.

A szüleim meg dolgoznak, ők nem tudnak segíteni bepakolni.

2016. aug. 11. 13:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak gondold át, hogy mit csinálsz majd egész nap, és ahhoz mi kell.

Ruha: több váltás fehérnemű, zokni. 1-2 rövidnadrág, pólók, valamint melegebb ruházat. Cipő, papucs. Ha strandra is mész, akkor fürdőruha.

Tisztálkodás: fogkefe, fogkrém, tusfürdő, törölköző, ilyesmi. Ha strandra is mész, még egy törölköző, strandpapucs.

Élet egyéb dolgai: telefon, telefontöltő, megfelelő mennyiségű készpénz. Bármilyen játék, amivel le tudod kötni magad.

Az útra vigyél magaddal szendvicset, üdítőt, de nem kell sok, csak hogy ha nagyon éhes vagy szomjas lennél, ne legyen gond. A telefonod induláskor legyen feltöltve, és nem árt, ha tudsz róla telefonálni is.

A többi a programoktól is függ, hogy hova mentek, de ezek a leglényegesebbek.

2016. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Packpoint nevű alkalmazást szoktam használni, én szeretem. Ha tudsz angolul(egy kicsit is), akkor ez hasznos lehet:) Beírod, hogy hány napra mész, hogy nő vagy-e vagy férfi, üzleti út vagy sem, mész e strandolni stb. Ha gondolod, próbáld ki :)
2016. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ruhák:

3 db póló

4 db alsóruha (alsónadrág, zokni, trikóból sem árt legalább egy-kettő)

2 db pulóver

2 db farmer vagy egyéb melegebb, hosszúnadrág

1 db rövidnadrág (nem tudom, mikor mész, de ha a napokban, akkor sajnos nem nagyon lesz rá szükséges)

1 db tornacipő (vagy egyéb kényelmes cipő) - amúgy nyilván ebben is fogsz utazni, három napra az is elég, amiben mész.

1 db papucs a házba

1 db kisebb dzseki

1 db pizsoma


Egyéb:

zsebkendő

telefon/töltő

toll/papír

újság/könyv

igazolványok

szúnyog elleni krém (ha jó időre számítasz, akkor naptej)

napszemüveg

kulcsod, ha utána egyedül kell hazamenned


Így hirtelen. Nyilván konkrét esettől függően lehet más is (kontaktlencse, ahhoz szükséges folyadék, szemüveg és törlő, stb.)

2016. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok: Tényleg vigyél melegebb ruházatot, mert most is elég hűvös van(Pécsről írom ezt). Pótzoknit, Pótfehérneműt hátha megázol, vagy történik valami, csak hogy át tudj öltözni. Esetleg egy kis apróságot,(figyelmességből)hogy megköszönd , hogy vendégül lát(de ez már tényleg rajtad múlik)
2016. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*Előző előttit akartam írni
2016. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nehogy már mobilalkalmazást kelljen használni ahhoz, hogy kitaláld, mit kell magaddal vinni. Írni kell egy listát, az segít. De ne egy program gondolkodjon helyetted, mert úgy sosem lesz rutinod az ilyesmiben.
2016. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy igazad van, de azért olyat is mondott, ami nem jutott volna eszembe. Az alkalmazással inkább csak leellenőriztem, hogy minden meg van-e.
2016. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Arra mondjuk tökéletes, hogy leellenőrizd, hogy nem felejtettél-e ki valamit :)
2016. aug. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!