Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Erdélybe készülünk, milyen...

Erdélybe készülünk, milyen öltözet megfelelő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Aug. 30-szept. 2. között erdélyi körutazásra megyünk. Nem csak városokban fogunk járni, hanem hegységekben is, ahol úgy tudom, kicsit szélsőségesebb lehet az idő. Milyen meleg ruhát érdemes vinnem a hegyi kirándulásokra/estékre, hogy a folyamatos fázás ne tegye tönkre ezt a pár napot?:) Várom a tapasztalataitokat!

2016. aug. 25. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most már itthon is van hideg is, meleg is. Ott sem másabb. Vigyél meleg cuccot is, de rövideket is.

Esőre is készülj fel. Vízálló cipő, esőkabát.

2016. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2016. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! :)
2016. aug. 25. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sepsiszentgyörgyi vagyok, most nappal még jó meleg idő van, de estére már elég h hűvös kezd lenni. Az időszakra amikor te jössz, 1-2 vihart is jeleznek előre, úgy hogy arra is készülj fel, de nem biztos, hogy elkap titeket is, attól függ, hogy Erdély melyik részébe jösztök.
2016. aug. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem az időjárásnak megfelelő öltözet mellé kell a mente, gyolcsnadrág és hölgyeknek a fodros szoknya. Főkötővel természetesen.
2016. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!