Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha kint árnyékban 23-25 fok...

Ha kint árnyékban 23-25 fok van egy kis széllel, akkor megfelelő öltözet kintre a rövidnadrág?

Figyelt kérdés
Nem néznek furcsán az emberek arra ha valaki ilyenkor már rövidnadrágban mászkál az utcán?
2016. ápr. 5. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy fázós, vedd fel nyugodtan. Azzal ne foglalkozz, hogy ki mit gondol.
2016. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már bármit lehet. Ez csupán attól függ, ki mit szeret inkább hordani. (Értsd: mutogatni vagy takargatni szereti inkább a lábát.)


Mászkálnak már ilyenkor jó néhányan rövidben, ezen ne aggódj. Bár nekem a póló/trikó és a cipő-zokni/mezítláb kérdéskör hamarább szokott előjönni, mint a rövidnadrág, mert messze nem a lábszár a legkényesebb a melegre. Magánvéleményem szerint húsz fokoknál nem lehet hőmérsékleti okokkal indokolni a rövidnadrágot, max lábmutogatási szándékkal, fiúk meg azt hiszik, attól olyan kxrva lazák, csak azt nem tudom, ki kíváncsi annyira azokra a szőrős lábakra.


Ha kimész délután kertbe, parkba, stb. akkor szerintem vegyél rövidet, ez természetes, de egész napra nagyvárosban, munkahelyen - plusz reggel még hűvösebb van - szerintem még picit korai. De ahogy neked jólesik.

2016. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem akár vehetsz alá nejlonharisnyát is.
2016. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Utcso!

Az nem melegit! Ne beszelj badarsagokat!

Engem is lehurrogtak amkor hidegebb idoben hosszugatya ala vettem fel,hogy a nejlon nem melegit..

2016. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nejlonharisnya főleg akkor fog jól kinézni a rövid gatyóval, ha fiú a kérdező.
2016. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Bizony!

Mert 1994-ota gyartanak ferfi nejlon harisnyat,tehat nyugodtan felveheti,ha mar van noi nadrag es ok is hordjak...

Tudod! Mint ahogy a sok okos szokta irni: Google a baratod! Neked nem?

Nezz utanna.

2016. ápr. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!