Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti utaznátok így Párizsba...

Ti utaznátok így Párizsba januárban?

Figyelt kérdés

Ugye voltak ezek a terrortámadások és én meg ráadásul úgy mennék, hogy reggel érnék oda este meg mennék is el. Most az hosszú, hogy miért, de nem is konkrétan attól félek, hogy terror támadás ér és megsérülök vagy meghalok, hanem, hogy nem fognak-e gyanúsnak találni amiért már aznap tovább is megyek? Meg ha esetleg egy terror támadás történne pont az nap és leállítják a légi forgalmat tegyük föl és ott ragadok és még tovább se tudok menni.

Szerintetek?



2015. nov. 26. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nézi senki, hogy mikor mész vissza. Amúgy is elég gyakori, például üzleti úton, hogy valaki reggel megy, este jön.
2015. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen elsősorban arra gondolok, hogy mi van ha törlik a járatom?
2015. nov. 26. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Már kezdtem megijedni,hogy úgy telik el ez a nap,hogy senki nem kérdez valami Párizsos/terrortámadásos agymenést.......


Szerintem abba kéne hagyni az idióta agymosó hírek/cikkek nézését/olvasását/hallgatását!!!

2015. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezen mégis mi az agymenés meg az agymosás meséld már el
2015. nov. 26. 23:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy túlkombinálod!


Millió okból törölhetik a járatodat.

2015. nov. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát nekem még speciel soha az életben nem fordult elő, hogy törölték volna pedig repültem már párszor... meg azért az a millió ok picit túlzás
2015. nov. 27. 11:33
 7/7 anonim ***** válasza:
megnyugtatlak, ismeros egy hete ment vissza Párizsbol Kamerunba..nem torolték a járatot..talán a 2 év alatt egyszer volt olyan, hogy késett a gép 3 orát. (havonta jon-megy Franciaországbol-Afrikába)
2015. nov. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!