Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mikor érdemesebb utazni?

Mikor érdemesebb utazni?

Figyelt kérdés
A fővárosba tervezünk utazni 2felnőtt 1 gyerek.. Áprilisba vagy májusban érdemesebb/ideálisabb oda utazni? Mikor vannak többen?
2017. febr. 7. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha Budapestre gondolsz, akkor tök mindegy. Egyik sem a turistaszezon legjava, de itt sokan is élnek, ergo mindig sokan vannak.
2017. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Turistaként utaznátok? Ezt a két hónapot nem lehet összehasonlítani, évszakokat inkább - nyáron többen vannak mint télen. De télen is sok a turista. Az időjárástól függ, hogy mikor mennyien vannak a szabadban, márpedig manapság már sajnos nincs jellemző időjárása a hónapoknak. De városnézés szempontjából nem zavaróak a turisták.
2017. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, "túristaként" mennénk :) Csak azért gondoltam mert ugye sulikba évvége ugye ott is kirándulnak.. Nagyon én sem szeretem a tömeget de ez bp vele jároja lesz :)
2017. febr. 7. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Év vége az iskolában júniusban van, április-májusban nem jellemzőek a tömeges osztálykirándulások még.

Ráadásul azokat sem Budapest belvárosában szoktak lenni jellemzően. Ez nem olyan körülmény, amit kifejezetten figyelembe kellene venni. Ha sokat akartok sétálni, akkor inkább az időjárás fontos tényező, de azt meg sajnos nem lehet előre tudni. A május nyilván valószínűbb, hogy meleg, de 100%-ra semmit sem lehet mondani.

2017. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

turista (rövid u-val írjuk, hosszúnak ejtjük)

Ilyenek nem játszanak Budapesten, alaptalanok a félelmeid. Budapest nagy város, egy-egy iskolás csoport nem dob semmit az átlagosan utcán kószáló népességen, ami igazad van, a hely "velejárója".

2017. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!