Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mivel érdemesebb Budapestről...

Mivel érdemesebb Budapestről Bécsbe utazni? (több infó lent)

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy vonattal vagy busszal éri meg jobban? oda-vissza jegy mennyibe kerül kb? Ha szerintetek busszal éri meg jobban, akkor légyszíves írjátok le azt is, hogy melyik az a busz "cég". Esetleg ha van más ötlet, az is jöhet. Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. júl. 2. 10:22
 1/5 A kérdező kommentje:
még a blablacar-t is nézem, de még sosem utaztam vele. nem tudom mennyire megbízható és hogy pontosan hogy megy az a dolog.
2016. júl. 2. 10:38
 2/5 anonim ***** válasza:

Rákerestem a train budapest to Vienna kifejezésre, már kínálta magát a google kiegészítő. Ugyanez van a Bus Budapest to Vienna kifejezésre is.

Csak megtalálod.

Aztán próbáld meg azt, hogy ha számít a pénz, válaszd az olcsóbbat.

2016. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Busszal olcsóbb, vonattal kényelmesebb. Eurolines vagy egyszerűen volán nemzetközi járatokat nézz.
2016. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A Blablacar teljesen megbízható és az autómegosztók körében a legnagyobb cég, ami több tucatnyi országban van jelen. Kényelem és gyorsaság szempontjából ők a nyerők, sőt még valószínűleg árban is. Bónusz, hogy ott rak le a sofőr, ahol megbeszéled vele, míg a busz és vonat meg ott, ahol a végállomás van.


Ha esetleg Schwechatra mennél, akkor a buszoknak van ott megállója, a vonatnak nincs.


Ekkora távon egyébként nincs érdemi különbség a kényelemben, azt a 2,5 órát bárhogy ki lehet bírni.

2016. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Busszal meg sosem mentem Becsbe, vonattal nekem kenyelmesebb. Ha 4 napon belül visszajössz, tudsz venni kirandulo jegyet, 30 euro körül van, oda-vissza ervenyes.


Rengeteg ingazo van Bp-Becs között, igy nagyon egyszerü sofört talani. Facebookon van egy csoport, AT4HU utazas nevvel, rengeteg ajanlat van, en nagyon sokszor igy jövök-megyek ;)

2016. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!