Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mennyi penzzel menjek Moszkvaba?

Mennyi penzzel menjek Moszkvaba?

Figyelt kérdés
Egy versenyen egy hetes utat nyertem Moszkvába, de megsaccolni se tudom, mennyi költőpénz kéne. Nyilván szuveníreket vennék hűtőmágnest meg orosz kaját megkóstolni, esetleg egy moszkvás pulcsi, értitek.

2017. febr. 19. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:

A világ egyik legdrágább városa Moszkva. Még Londont is lepipálja árakban (pedig London meg Anglia legdrágább városa)

Szóval jó sok pénzt vigyél. Informálódni meg a neten is tudsz, sok blog van akik voltak Moszkvában vagy kint élnek.

2017. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Öt napot voltam kinn, és a belvárosban vásárolgattam. Ha jól emlékszem 50 ezret váltottam utazás előtt (egyedül), de még így is használtam kinn a bankkártyám kajálásra. Szállásra, tömegközlekedésre, kajára alig kellett költenem, csak szerettem eljárni ebédelni a környékre. Nem olcsó hely.
2017. febr. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!