Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ha ezeket viszem magammal egy...

Ha ezeket viszem magammal egy edzőtáborba, akkor azzal elleszek öt napig? Vigyázat, részletes lista következik!

Figyelt kérdés

A táborról pár szó:

Augusztus elején lesz budapesten. Tudom, messze van még, de szeretek előre tervezni. 15 éves lány vagyok.


Edzésre:

- Maga az edzőcuccom

- Cipő

- Minimum 6 db póló

- 1db leggings (jó ha van a rendes edző gatyán kívül)

- Térdszorító

- 6 pár zokni

- Minimum 2 db melltartó

- Engedéy

Ruhák:

- 2 db melltartó

- 6-7 pár zokni

- 8 db bugyi

- 1 db hosszú farmer

- 1 db rövidnadrág

- 1 db szoknya

- 1 db leggings

- 6 db rövidujjú

- 1 db pulcsi

- Egy farmer dzseki(ha mondanak hűvösebbet)

- 1 pár sportcipő (külön kérték a szervezők)

- 1 pár tornacipő (valószínűleg abban is megyek)

- Pizsomának valami


Tisztálkodás, stb.:

- Sampon, tusfürdő

- Dezodor

- Fogkefe, fogkrém

- Fájdalomcsillapító

- Sportkrém

- Törölköző

- Tisztasági

- Körömreszelő (edzés közben gyakran letörik a körmöm, pedig rövid, na mindegy..)


Egyéb:

- Telefon, töltő, fülhallgató

- Hajgumik

- Fésű

- Napszemüveg

- 1 db zacskó a szennyesnek

- Pénztárca (szerintetek mennyi pénzt vigyek?)

- Személyi, diák

- A szokásos pezsgőtabim amit minden nap megiszok

- 1-2 palack víz (többit majd ott..)

- És egy-két műzliszelet, ha sz.r a kaja ne vesszek éhen addig, amég nem veszek valamit :D


+ Valószínűleg viszek egy hajszárítót is, mert edzés utána napon, (vagyis minden nap xd) muszáj hajat mosnom. Nem tudom elviselni az izzadt hajat :D


Ennyi szerintetek elég? Vagy sok? Kiegészítés?



2017. máj. 22. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Én még mindenképpen vinnék még nadrágot. Nem tudhatod milyen idő lesz,és ha esetleg bekoszolódna a hosszúgatyád,és másnap is rossz idő van,az necces. Pulcsiból is elférne még egy szerintem.(2 éve augusztusban nyaralni voltunk Balatonnál,7 napból 5 nap esett az eső,kellett a hosszúnaci,pulcsi)

Nem tudom,hogy mennyi pénzt vigyél. Lesznek programok,mentek valamerre? Napi 2000 forint reális,az 5 napra egy 10-es,maximum hazaviszed,ha marad,de inkább legyen nálad,akár valami kajára,akár meglátsz valami nyavaját..:D

2017. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi edzes lesz az ot nap alatt? Nekem a muszalas cuccaim 1 ora alatt bebudosodnek, ha nem akarsz mosni (az sem nagy ugy amugy), gondolkozz el 2x5 szetten (zokni, bugyi, nadrag/leggings, felso). Vigyel meg naptejet.


Naptejet vigyel, meg esetleg etrend kiegeszitoket - feherje, power gel, izotonias ital tabletta/por.

2017. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
papucs
2017. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Naptej mindenféleképpen szükséges lesz.
2017. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok. Az alapdolgokban. Minden esetre nem lehet készülni. Nyáron alapból nyár van, ez a fősodor. És valóban lehet hűvös, meg eső, erre is kell egy darab holmi. Egy nadrág akkor koszolódik, ha trehányak vagyunk, plusz némi szándék. Különben öt napra elég egy. Még egy biztonsági tartaléknak (szakadás, véletlen leöntés, stb. esetére).

Mindig azt érdemes elképzelni, mit fog csinálni az ember (funkcionális megfontolás). Ez hozza, mit érdemes vinni. Ha minden este magyek táncolni, bulizni, erre készülni kell. Ha egyszer se, mert hulla fáradt vagyok, minek cipeljek fölösleges holmit.


De valójában tényleg ötleteket lehet csak adni, mert az egyéni ízlések, igények eltérők. Ha későbbre kevés gondot akarsz, írd fel tétlesen, mit viszel (használsz!). Aztán tedd el, jó lesz következő alkalommal sorvezetőnek. Más fajta esetre más lista. Ha minden esetben írod, úgy az ötödik után fejből és kapásból megy minden.

2017. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ernyő vagy esőkabát.
2017. máj. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!