Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit érdemes enni vinni?

Mit érdemes enni vinni?

Figyelt kérdés
3 hét múlva megyünk nyaralni. Busszal fogunk utazni kb 27-30 órát és utána még két óra hajókázás következik. Olyan kérdésem lenne, hogy milyen ételt készítsek ami biztosan nem romlik meg és friss is marad ilyen hosszú úton?
2017. jún. 24. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Kb. semmit, ebben a melegben. De a minimum, hogy veszel egy olyan hűtőhátizsákot, ami 12 órán át tartja a hűtőhideget, és azzal már nyertél.


Ugyanis szobahőn és kánikulában semmi nem marad friss és romlatlan több, mint egy napig.

2017. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a jó hírem, hogy a 30 órából kb 8-10 óra éjszaka lesz. Olyankor nem lesz olyan meleg.

Aztán nem tudom, feltalálták-e már a légkondícionálást annál az irodánál, akik rád sózták ezt az utat, de ha igen, akkor lényegében bármit vihetsz.

De ha rám hallgatsz, aranyérpárnával kezded a pakolást.

2017. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

Igen, a szobahő frissen tartja az ételt. Az éjszaka is. Az a nyamvadt szalmonella ezt hogyhogy nem tudja?!

2017. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szendvicset max. az első 4 órára. Amit én szoktam uborka, alma, olajos magok, aszaltgyumolcs, szolo. Ezen felul megallasoknal szoktam vásárolni.


Egyszer voltam hosszú buszos úton, igaz télen, de én élveztem. Most már autózni szoktunk ilyen tavokat, de az az étel szempontjából szinte mindegy.

2017. jún. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Gyanítom, hogy valamelyik görög szigetre mentek.

A helyetekben üdítőt és sok nyugtatót pakolnék.


Jól fog jönni néhány tabletta, pl. :

- amikor majd meglátjátok a találkozásnál a többi őrült módon felpakolt utastársat a rengeteg cuccával, és a hűtődobozaikkal.

- amikor majd ezt a sok cuccot, mind fel is akarják vinni a buszba,

- amikor majd fel is viszik a buszba!

- amikor az elindulást követő első percben sokan már elkezdenek enni. Természetesen újhagymát is,

- amikor majd rájössz, hogy van a közeledben néhány olyan utas, akiknek a szaga a hagymáét is elnyomja,

- amikor pisilni kell, de majd közlik, hogy a busz wc-jét tilos lesz használni,

- amikor az első benzinkútnál majd meglátod azt a 3 km-es sort a női wc előtt,

- amikor kiderül, hogy a légkondi csak langyosat fúj. Hideget csak elől, a sofőrökre,

- amikor majd meglátod a sort a határon,

- amikor a rutinos sofőr már negyedszer téved el,

- amikor meglátod a szállásotokat, és azt hogy a tenger helyett a szeméttárolóra néz,

- amikor megtudod, hogy a sz@ros wc papírt -szemléltetési célokra-, egy papírkosárba kell majd dobni...

- amikor utolsó nap majd már reggel el kell majd hagyni a szállásotokat,

stb...stb...

2017. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok túl naiv de egy egyszerű kérdést tettem fel, helyette kaptam pár olyan választ ami abszolút nem a kérdésemre vonatkozott. Voltam már Olaszországba is busszal, és iszonyatosan élveztem. A társaság is szuper volt, és minden. Nem voltak büdös emberek, sem hagymát zabalok sem, sem olyanok akik 300 táskával és 100boronddel akartak felmenni, és akárhányszor bárkinek pisilni kellett vagy használta a buszon levő WC-t vagy megálltunk. A szállásunk nem néz szemet telepre, sem kint a város getto részében van. Párom unokatestvére 7szer szállt már meg ott és csak jókat mondott és a képek sem arról árulkodnak hogy a szaros WC papírt esetleg szalvétának kell használjuk. Nem a legdrágább Hilton szállodába megyünk de nem a legolcsóbb kempingbe. Az hogy mi úgy döntöttünk hogy busszal megyünk repülő helyett (mehettünk volna azzal is) az szerintem a mi saját döntésünk
2017. jún. 26. 09:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyképűség és hülyeség ellen nincsen orvosság!!
2017. jún. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!