Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogyan tudom kivinni a cicám?

Hogyan tudom kivinni a cicám?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kérdésem az lenne,hogyan tudnám Angliába kivinni magammal a cicámat? Mit kell elinteznem hogy eltudjam vinni? És mennyibe kerülne az egész dolog? Köszönöm

2017. jún. 24. 21:22
 1/8 Dzseri ***** válasza:
78%

egy állatútlevél biztos, hogy kell hozzá, ami igazolja a cica oltásait, esetleg betegségeit stb.


nem tudom, mennyibe kerül


repülőn akarod vinni?

2017. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen,azon szeretném,de azt se tudom hogy melyik repülőn vinnék el,illetve hogy hogy történik a szállítás.
2017. jún. 24. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:
2017. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jó ha tudod, hogy fapados repülőgépeken nincs állatszállítás, hacsak nem vakvezető kutyáról van szó.

Én mindenképpen kocsival vinném ki. Mi is így hoztuk ki Angliába a cicánkat.

Útlevél kell, és oltások- Az oltásokat az állatorvostól kérdezd meg, neki tudnia kell. A többi infó meg fent van a neten

2017. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak sajnos kocsival nincs lehetőségem kivinni őt :/
2017. jún. 24. 22:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor vannak olyan szállítók Angliában akik Magyarországról is szállítanak állatokat ki.

De fapadossal tuti nem fogod tudni kihozni, mert nincs állatszállítás

2017. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Miért van akkor a fapados járatunkon mindig legalább egy kutya vagy macska? Fapadoson is ugyanúgy lehet állatokat vinni. Anyag táskában és az öledben tartod.
2017. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 14:15

Kizárt, hogy fapadoson láttál kisállatokat.

Lásd:

"wizzair

Háziállatok nem hozhatók fel a fedélzetre, kivéve a kísérőkutyákat. Ne felejtse otthon a kísérőkutya szükséges úti okmányait! Az okmányoknak meg kell felelniük a meglátogatott országok előírásainak."

Easyjet

Pets

Animals are not allowed on our flights, apart from recognised registered guide and assistance dogs. (fordítása nagyjából az, hogy álaltok szállítása nem engedélyezett, kivéve elismert, regisztrált kisegítő kutyák)

Ryanair

Bizonyos útvonalakon és kizárólag vakvezető kutyát, kivéve állatokat vagy teherárut járatainkon nem fuvarozunk. (A segítő állatokra vonatkozó Szabályzatért kattintson ide) "


Szóval a fapadosok nem szállítanak állatokat, szóval kár volt hazudnod.

2017. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!