Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Külföldre utazom több hónapra,...

Külföldre utazom több hónapra, miket érdemes kivinni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 20. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt jó lenne tudni, hogy az Északi Sarkra vagy Ugandába mész, nyaralni fogsz vagy dolgozni, hotelben laksz-e vagy kempingezni fogsz...
2013. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsi! Angliában fogok dolgozni egy kis lakást bérelek.

Arra vagyok kíváncsi, hogy mit érdemes kivinni gondolok itt a konzervekre, ruhákra, gyógyszerekre stb. Még nem voltam külföldön.

2013. szept. 20. 12:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha egészségügyi problémád van, vagy itthon is szoktál gyógyszert szedni, akkor gyógyszert vigyél ki. Ruhákkal készülj az időjárásra, járj utána, hogy mire számíthatsz. Vigyél átalakítót, mert az angol konnektorok nem egyeznek az itthoniakkal. Ha itthon sportolsz, érdemes kivinni a felszerelést, ha nem nagy (pl. futócipő, teniszütő) - segít a kezdeti magányos időkben, és esetleg módot is ad arra, hogy másokat megismerj.
2013. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Európai egészségbiztosítási kártya !
2013. szept. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
azért attól is függ mennyi pénzed van kiutazásra, ha nem akarsz 10 ezreket fizetni pluszban a poggyászért, akkor csak a legszükségesebbeket (szgép, ruhák, esetleg ágynemű). A többit egy idő után úgy is tudsz odakinn venni, sztem mondjuk kaját vinni a legfölöslegesebb, főleg hosszútávú konzerveket, max 2-3 darabot, h ne halj éhen amíg be nem pakolsz, és időd nem lesz elmenni boltba. De utána Angliában is ugyanúgy van mindenfajta bolt mint itt Mo-on ;)
2013. szept. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Hány éves vagy? Nemed?
2013. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Gyógyszert és otthoni finomságokat! Minden mást itt is meg lehet venni :)
2013. szept. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Attol is fugg, hogy mennyi idore mesz ki es milyen surun tudsz hazamenni. En mar tobb mint 10 eve kulfoldon dolgozom, es nekem a kovetkezok hianyoznak: szalami, csokolades zselesiv, Kubu, tejfol, Vegeta, Dobos-torta, magyar popzene es magyar filmek/dvd-k.
2013. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
omg magyar pop...
2013. szept. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen a számítógép :D későn néztem meg a válaszokat. Kaját nem vittem, azt itt is lehet venni.
2014. jan. 4. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!