Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ti annyi ruhát visztek nyaralá...

Ti annyi ruhát visztek nyaralásra, ahogy napra mentek?

Figyelt kérdés

Tehát 7 szoknya 7 napra, vagy éppen 7 póló-nadrág kombi?

Megyünk nyaralni, és mondtam, hogy 7-et viszek mindenből, vagyis 6-ot mert 1 már rajtam lesz mikor megyünk, de mindenki szerint sok, mert, hogy nem váltogatják ők itthon sem mindennap a ruhát, felveszik kétszer is ugyanazt a rövidnadrágot. Hát nem tudom, hogy vagytok vele? Nem lesz mosásra lehetőség


2017. júl. 30. 12:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Felsőből viszek miden napra, sőt tartalékot is. Nadrág, szoknya csak 2-3 darab, de vannak egyberuháim is. Ha kell, veszünk plusz csomagot, nem szeretek szűkösen pakolni, aztán meg kínlódni a mosdókagylóban a mosással. Hosszabb úton mindig találunk mosási (mosatás) lehetőséget.
2017. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Én is így vagyok, ne legyen az, hogyha leöntöm a nadrágom, vagy leeszem véletlen, akkor a 3 közül, már csak 2 van, és 5 napra, nekem is lesz egybe ruhám is, illetve valamennyi póló, és amennyi tisztességes nadrágot találok a szekrényembe. (Ha kevés lesz, akkor annyi egybe ruhával egészítem ki.)

2017. júl. 30. 23:04
 13/14 anonim ***** válasza:

Fontos,hogy mindig legyen egy hideg napra való váltás is!

7 napra én ezt csomagolnám:


3 póló, két trikószerű top, egy csini felső/ruha amiben vacsizni,bulizni lehet menni, két rövidnaci és egy szoknya, egy gombolhatós pulóver


Plusz az útra hosszú nadrágot vennék,mert az sok helyet foglal a táskában, ha odaértek átcaeréled,de legalább van egy meleg nacid.

Fehérneműből 8db-ot,mert sosem lehet tudni, jobb ha van váltás. Én nem szeretek mosni. Ha mégis valami miatt muszáj,akkor arra tökéletes a tusfürdőd is.


Edzőcipőbe mennék, vinnék egy szandit és egy papucsot is.

2017. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Így fogom csinálni.

Viszek egy kiskabátot, mert mondták, hogy éjjelig fent szoktak lenni, és kint általában, tehát számítok lehűlésre, kiskabát, és egy kis derekú hosszú ujjú minimum, lesz nálam egy hosszú nadrág, pár csinosabb darab ruha, de mindennap étterembe eszünk, így mindig nem tudom magam kirittyenteni, sajnos annyi szép, csinos ruhám nincs, mert elég hétköznapian öltözködöm, ami ilyenkor hátrány, amúgy meg kényelmes, és normális.

Edzőcipőbe megyek ez fix, lesz 2 papucs, egy a strandra, egy kintre, továbbá zoknim, és sok bugyi, ilyen 7-8 igen, gondoltam, hogy rakok 3-4-5 db betétet is, de pont azon a héten múlik el, tehát a biztonságkedvéért azt is rakok, naptej, törölköző , a gyógyszereim, sminkem, remélem semmit nem hagyok itthon :o.

2017. júl. 31. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!