Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Egy hetes nyaralásra mennyi...

Egy hetes nyaralásra mennyi bikinit visztek?

Figyelt kérdés
és gyerekeknek mennyit raktok?
2017. júl. 21. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Egyet sem.
2017. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
60%
Kettőt minimum, de ha lenne annyi bikinim, akkor minden napra másikat vinnék. A gyerekeknek szintén.
2017. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem kettő elég, a gyerekeknek inkább hármat vittem, amíg kicsik voltak. Egy normális fürdőruha kiöblítve, szimplán kicsavarva is megszárad max 1 óra alatt. Mikroszálas törölközöből is viszek a strandoláshoz fejenként kettőt, ha nem olyan szállodába megyünk, ahol naponta adnak kintre frisset, jóval kisebb helyet foglal el, mint a hagyományos.
2017. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én háromba gondolkoztam , azt hittem ennél sokkal többet szoktak.

2017. júl. 21. 21:39
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Mi egyet sem viszünk. Alapból nudista kempingre járunk így ruhát sem viszünk magunkkal, maximum néhány törölközőt és egy garnitúra melegítőt hűvösebb időre ha úgy alakulna, meg azt a ruhát amibe utazunk. De ha esetleg em nudista helyre megyünk akkor egy darab egyrészest teszek be átlag 2-3 napnál többet sehol nem szoktunk maradni.
2017. júl. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Hát, nekem csak egy van, szóval azt az egyet viszem. Ritkán strandolok, a nyaralás kedvéért meg nem veszek plusz fürdőruhát.
2017. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Görögországban voltunk 10 napot, 2 db bikinit vittem,de csak egyet használtam. Fürdés után az apartmanban kiöblítettem,"kimostam tusfürdővel",mire megint fel akartam venni már száraz volt. Gyerek még nincs,de amikor én kicsi voltam,akkor ugyanígy kettőt vittünk.
2017. júl. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Akkor a 3 darabbal nem foghatok mellé, biztosan lesz, még több is mint kellene, tökéletes, azt hittem kevés lesz

2017. júl. 22. 11:43
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Én a tangára esküszöm. Kettőre.
2017. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
38%
Nudista strand az ideális :3 <3 Szóval ott nem veszek fel fürdőruhát (pláne nem bikinit, azt inkább hallgatom), még azt is ledobom ami van.
2017. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!