Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 28 literes bőröndbe te mint...

28 literes bőröndbe te mint Nő, be tudnál pakolni 10 napra?

Figyelt kérdés

#tengerpari nyaraláshoz.
2017. szept. 13. 11:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
61%

"Egyébként meg 55 × 40 × 23 cm a wizzair kézipoggyász méret ha már kötözködsz. :)"


Jaja, 2017. október 29. után MAJD az LESZ.

Most még az az érvényes, amit a kolléga írt.


[link]

2017. szept. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért kell egy ilyen kérdésen is piszkálódni :D tipikus magyar szokás
2017. szept. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"Jaja, 2017. október 29. után MAJD az LESZ.

Most még az az érvényes, amit a kolléga írt. "


Ha már kötözködünk: október 29-ig az ingyen felvihető kézipoggyász 42x32x25 cm, kb. 33 liter.:-)

2017. szept. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nem. Eleve nem lehet felvinni annyi folyadékot, ami nekem kéne 10 napra, sampon, balzsam, tusfürdő.

Ha ilyen sok napra megyek, akkor feladom a bőröndöt, kényelmesen elpakolok benne, és nem kell számolgatni sem a ml-ket és kis flakonokat :)

Csak akkor megyek kis, felvihető bőrönddel, ha néhány napra megyek és nem kell pl. hajat mosni, vagy csak egyszer kell.

2017. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
67%

Komolyan elképeszt, hogy valaki egy nyaraláson képes balzsammal meg váltáscipőkkel szórakozni, arról nem is beszélve, hogy XXL strantörölközőt kell pakolni.


Amúgy nem mindegy, hogy hol 10 nap. Krétára 10 napra, ahol garantáltan nem esik nyáron, simán elég ennyi, Izlandra vagy Svalbardra meg nyilván nem.


Sosem fogom megérteni az itteni emberek 95%-ának az utazási szokásait.

2017. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Ardienn válasza:
10 éve megcsináltam, hogy kabin méretű bőröndbe 17 napos Új-Zéland túrára bepakoltam. Fürdőlepedő, túracipő, eső álló ruházat, rövid cuccok, zakó, kabát, gyógyszerek. Utolsó nap alig volt valami a bőröndbe, mert évtizede nem láttak azon a részén az országnak havat-; aznap esett. Mosási lehetőség nem volt, kézzel mostam, amit kellett.
2017. szept. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!