Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Japánba mennyiért lehet...

Japánba mennyiért lehet elutazni repülővel? És vannak olcsó szállások?

Figyelt kérdés
2017. szept. 17. 16:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Bizton állítom, hogy amiket ajánlottál, az teljesen haszontalan a kérdező szempontjából. "


Nem tudunk semmit a kérdező hátteréről.:-) Ha van egy kis angoltudása, kap néhány infót, hogy hogyan kezdjen neki, minden további nélkül megtanulhatja, hogyan szervezzen le egy utat. Nekem az első saját szervezésű utam előtt napokig gyomorgörcsöm volt az idegességtől, pedig csak Európán belül utaztam.:-) Voltam előtte sokfelé, de sose kellett csak magamra hagyatkoznom. Magam se gondoltam volna, hogy pár éven belül lazán megszervezek afrikai, ázsiai utakat, kényelmes szállásokkal, szuper programokkal és töredék költséggel, mintha irodával mennék. Ez is csak olyan, mint az autóvezetés, egy idő után rutint szerez az ember, csak az elején kell egy kicsit fogni a kezét.:-)

2017. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
8-as Nagyon szépen köszönöm az információkat jövőre tervezem majd meglátjuk , hogy sikerül.
2017. szept. 18. 20:30
 13/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm az információt.
2017. szept. 18. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!