Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen táskákat ajánlotok...

Milyen táskákat ajánlotok hátizsákos utazásokhoz, fesztiválra járáshoz? Jó minőségű, de árban se túl durva lenne megfelelő.

Figyelt kérdés
Beruháznék egybe, mert nyáron utaznék vonattal, busszal, fesztiválra is, illetve szeptembertől az egyetemi oda-haza járás is egyszerűbb lenne, mint szatyrokkal/sporttáskával.

2018. máj. 15. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Oschnerben vettem egy szimpla hátitatyót, abba 2-3 napi cucc belefér :)
2018. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Otthon én a Decathlonban néznék szét, vagy Monuntex - bár az drága.
2018. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
Decathlon -> quechua cuccok
2018. máj. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy Osprey Escapisttel utaztam be már lassan a fél világot, nem olcsó, de nagyon tartós és jól átgondoltan megtervezett darab, örömmel ajánlom.
2018. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár éve vettem egy 45 literes Highlander túrahátizsákot, azóta csak ezzel utazom mindenhová. Baromi kényelmes, minden elfér benne és nem is rongálódott semmit 5-6 alatt, pedig utaztatom rendesen.
2018. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!