Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Adnátok tanácsokat, elmondanát...

Adnátok tanácsokat, elmondanátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

Költözöm Hollandiába, de nem tudom, miket pakoljak a bőröndbe. Eddig úgy néz ki, hogy nem is elég egy feladott poggyász... A bőröndöt átlátszó fóliával körbetekerjem?

Segítsetek nekem, meséljetek külföldre költözésről, adjatok tanácsot, légyszíves!


2018. aug. 1. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Kicsit nyers volt az első de végül is igaza van.

1. Fólia felesleges. Sokan csak butaságból vagy azért tekerik körbe mert szar a bőröndjük, és nem akarják, hogy szétnyíljon. De ha mindenáron fóliáztatni akarod, akkor vegyél, és otthon ingyen magad is körbe tudod tekerni. Hogy mit pakolja a bőröndbe? Azt ami fontos. Mindenképpen pakold el a fontos irataidat, ha van gyógyszer amit napi szinten használsz. Pár ruhát. Nagyon más nem kell, mert az első havi béredből simán betudsz vásárolni. PL: A pipere cikkek sokkal olcsóbbak Hollandiában mint otthon. Ezért nem érdemes 5 kiló pipere holmit cipelned.

2018. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem lesz fizetésem, csak havi 350eurós zsebpénzem.
2018. aug. 1. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:
6%

Teljesen fölösleges volt az első - állítólag nyers - válaszomat kérdezni, mert kb annyi volt benne, hogy a kérdező helyett senki nem fog különbséget tenni FONTOS és NEM FONTOS dolgok közt. IGen, volt némi célzás a mentális állapotára is, meg arra, hogy a hurkatöltőt nem kellene elvinni, de hát ilyen az élet. Fpleg Hollandia. Pofonokat oszt pofonok után az életképteleneknek.

A ti dolgotok, szerintetek az élet szabálysértő, vagy én.

2018. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kettőnk közül veled vannak gondok...
2018. aug. 1. 10:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is költöztem már külföldre. Egy börönd simán elég. Ruhát ne sokat. Kb. egy hétre valót. Pipereholmikat szintén pár napra valót. Ott is lehet kapni sampont. Inkább fényképeket a családról. Magyar zenét, könyvet. Hiányozni fog majd. Okmányok, bizonyitványok, igazolványok és hiteles forditásuk. Gyógyszerek, amiket rendszeresen szedsz, és nem fájdalomcsillapitora gondolok. H

Fóliázni meg fölösleges. Én lakatot sem használok. Kötegelövel lezárom, hogy ne nyiljon ki utközben.

2018. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ilyenekre gondoltam, köszönöm a válaszod!:)
2018. aug. 1. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!