Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen kajákat lehet 6-7 órán...

Milyen kajákat lehet 6-7 órán át szállítani?

Figyelt kérdés

Gondoltam hogy viszek tésztát (helyben kifőzöm) meg bolognait lefagyasztani és azt kiolvasztom. Máshol olvastam, hogy volt aki fasírtot vitt, de hozzá kéne köret is. Ha tudtok ötleteket adni, megköszönöm.


Légyszi olyan kommenteket meg ne, hogy nyaralás alatt ne főzzél, mert most ezt igy tudjuk megoldani.


2018. aug. 16. 23:21
 1/4 anonim válasza:

ne fozz :D suss :)


am konnyebb ha nyers zoldseg+gyumolcs hutoladaban(inkabb tegyel be mindent minthogy valami romoljon, egy kettonek nem kell pl hagyma,

és ott csinalsz mindent a hagymapucolastol a tálalásig

2018. aug. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bármilyeneket lehet.
2018. aug. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hűtőtáskában minden kibír ennyi időt. Én szoktam vinni bepanírozott húst és érkezéskor kirántom, jól szokott esni kenyérrel, kovászos uborkával.

Tésztát, krumplit, kolbászt, hagymát tudsz vinni lecsónak, paprikásnak, ott helyben veszel saláta féléket. Tojás, liszt palacsintának. A pörkölt, kisütött hús is jól szállítható és eláll pár napig. Inkább sót, borsot, fűszereket, étolajat, kávét, cukrot, stb. csomagolj, hogy ne kelljen ott ilyeneket rögtön megvenni. Fagyasztott dolgokat csak akkor vigyél, ha biztos van a szálláson fagyasztós hűtő (nem jellemző).

Az utazási időből azt gondolom, Adriára mentek, a bolt, piac ott se drágább mint itthon. Nagyon finomak a péksütemények, kenyér, ilyet ne vigyél.

Azért legalább egy-egy pizzának bele kell férnie, oldjátok meg, hogy a nyaralás ne a krumplipucolásról, nyomorgásról szóljon.

2018. aug. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kisbabával mentunk így nem volt opció a beulunk mindennap valahova, mert ő most épp abban a korban van, hogy nehezen marad nyugton, így ezt pár napra szorítottuk.


Amiket vittünk, volt ami két napi adag volt.


Borsófőzelék zsirban lesütött hús

Paradicsomos káposzta, fasirt

Bolognai szosz, a tésztát helyben főzzük

Töltött karalábé

Bableves


Egy este főztünk ott is, és két este grillezunk


Én szeretek így is nyaralni.

2018. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!