Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Egyiptomba megyek nyaralni...

Egyiptomba megyek nyaralni egy hétre, mi az amit mindenképpen rakjak be a bőröndbe?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 5. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasfogó, kézfertőtlenítő, sodioral, fájdalomcsillapító, naptej.
2019. ápr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D. Brasco ***** válasza:
8%
Hasfogo teljesen felesleges,kint fillerekert lehet kapni antinal mevezetu gyogyszert ami ha tényleg elővenne a fhosás,valoban ér is valamit nem ugy mint az itthorol vitt cuccok!En vinnék még egy kis palinkat is a biztonsag kedveert!De egy kis odafigyelessel siman megelőzheto barmilyen gyomorrontas es tarsai
2019. ápr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

Egyetértek, fertőzést ottani baktériumoktól kap az ember, az itteni gyógyszerek az itteni baktériumok ellen lettek kifejlesztve. Tehát ott vegyél ilyent gyomorproblémák ellen.

Azért tégy el naptejet, sapkát is, jó melegen süt a nap. És nem árt kényelmes strapabíró cipő, ha nem tengerpartra mész.

2019. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%

Szia!

Mi számtalanszor jártunk már Egiptomba és azt vettük észre hogy elg kevés dolog kell oda: kell bugyi (tanga vagy Férfialsó) gumipapucs, kellhet naptej. Kell borotva a szőrtelenítéshez, kell egy rendes búvárszemüveg a nézelődéshez és kell útlevél.Ja és kell pár dollár apróba a komornyikoknak hogy rendes törölközőt hajtogassanak.

De tényleg ennyi kell oda.

2019. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Valahol azért szomorú, hogy Egyiptom már olyan szinten a hurghadai szállodában döglést jelenti mindenkinek, hogy értelme sincs vitatkozni az előzővel, aki szerint elég oda egy strandpapucs, és hiába írnám le, hogy "ha nem Kairóban, Alexandriában, Luxorban jártál, csak a Vörös-tengeri luxus turistagettóban, akkor NEM jártál Egyiptomban", mert valószínűleg a kérdező is csak annyit ért Egyiptom alatt, hogy "megnézem a hurghadai szállodát belülről és bemegyek a vízbe is". Nyugodtan hagyjátok figyelmen kívül, hogy egyébként egy több ezer éves, kultúrában gazdag országról van szó, csak ha nem a piramis, az ókori templom, a múzeum érdekel, akkor ne azt hirdessétek, hogy ti "Egyiptomban" voltatok, mondjatok csak annyit, hogy a Vörös-tengernél.
2019. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A tanga amúgy rohadt közönségesnek számít egy konzervatív arab országban (nem mintha itthon mindenki kíváncsi lenne a seggedre a strandon), de hurghadai szinten valóban nem lóg ki az átlagból.
2019. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nemszívesen vitatkozok olyanokkal akik Nekem akarják bizonygatni hogy milyen az Egyiptomi kultúra de szerintem ha valaki mumifikálódott macskákat akar látni az ne menjen Hurghadába hanem mennyen rögtön Cairóba. Én így is voltam Egyiptomba :) de monddhatom neked hogy egy idő után marha uncsi dolog a melegbe kidőlt oszlopokat meg becsavart múmiákat bámulni. Ja és legalább 40 fokba!

Egyébként van egy nagyon híres író akinek a neve most nem jut eszembe de ő is azt mondta amit én. A világ legunalmasabb dolga megnézni a piramisokat!!!

2019. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hokai2 válasza:
48%
Golyó álló mellényt.
2019. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!