Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Nők/lányok, ti 1hetes tengerpa...

Nők/lányok, ti 1hetes tengerparti nyaralásra ruhákból, miből-hány darabot pakoltok be?

Figyelt kérdés
2019. máj. 7. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Sosem tervezem így meg. Pakolgatok, csak úgy, érzésre, amihez épp kedvem van (persze, ilyenkor is pakolok meleg ruhát is). Először csak az ágyra teszem, ami szóba jön. Ha úgy érzem, túl sok, akkor visszaveszek pár dolgot.
2019. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindig úgy szoktam, hogy előre megnézem az adott hely időjárását. Aztán minden napra összeállítok 1-1 outfitet. Pl. 7 napra így:

-2 db farmershort

-2 db szoknya

-2 db ruha

-3 db body

-4 db top/felső

-4 db fürdőruha/bikini

-7 db fehérnemű, ha viszek sportcipőt/zárt cipőt, akkor zoknik



De nagyban függ, hogy mi lesz a program. Mert ha csak henyélés a tengerparton, aztán ebéd, vacsora a hotel éttermében, akkor nem viszek "kiöltözős" darabokat. Ha meg lesz túrázás, városban flangálás, akkor azokhoz illő dolgokat is pakolok, hogy ne a gyöngyös sarumba induljak hegyet mászni pl.

2019. máj. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tengerparti nyaralásnál tényleg függ , hogy a helyen milyen idöjárás lehet. De tegyük fel csak nagyon meleg.


-Az utazáshoz kell egy lenge hosszú nadrág.


A napom úgy néz ki egy ilyen helyen. Reggel már nagyon meleg van reggelizhez eleve rövid cuccokba megyünk, majd egésznap abban vagyunk. vagy sort+polo vagy szoknya+polo vagy ruha. Persze alatta bikini.

De késö délután vissza a szobába, zuhany, pihi és indulás a bárba/étterembe.

7 éjszakánál

4-5 nappali kombináció

és

4-5 esti kombináció.

egy kardigán ami amúgy is az úton rajtam van és az egy hosszú nadrág.


De ha esténként lehetmég hüvös akkor plussz hosszú nadrág plussz kardigán.

2019. máj. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Összeillő darabokat vigyél, általában kényelmes, lenge ruhákat. Én először bepakolom az éjszakai cuccokat, aztán a fehérneműket - ezekből viszek tartalékot is (pl. egy hétre 10 db bugyi, stb.). Aztán strandcuccok: strandruhák, fürdőruhák, úszópóló (rashguard, nem tudom, hogy hívják magyarul). Aztán programtól függően túraruha, vagy vacsorázáshoz csinosabb nyári ruhák, együttesek. Mivel én mindent csak egyszer veszek fel, kiszámolom a darabszámot, plusz egy-két tartalék. Ez mondjuk nem jó szokás, mosatni mindenhol lehet (2-3 hetes úton már muszáj is igénybe venni). Aztán még papucsok, szandálok.


Repülőre könnyű hosszúnadrág, legalább rövid ujjú póló, nagyon gusztustalan, mikor valakinek odaizzad a műbőr ülésre a forrónadrágból kilógó s.gge.

2019. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!