Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Krabin (Thaiföld) tudnátok...

Krabin (Thaiföld) tudnátok ajánlani érdekes programokat?

Figyelt kérdés
Phuketet is néztem, de ott nem tetszik annyira a strand mint Krabin, viszont rengeteg programehetőség van. Szerintetek megéri Krabira menni a part miatt? Milyen programlehetőségek vannak és mit érdemes Krabin megnézni? Minden érdekel, főleg olyan helyek, ahol állatok vannak. :) Köszi!

2019. máj. 28. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Van valami komoly problémád kerekes székes vagy vagy van más komoly testi fogyatékosságod? Ha nincs akkor mi tart vissza attól hogy ezek helyett a dögunalmas tucatcélpontok helyett csónakra szállj és elmenj valami izgalmasabb helyre. Nem feltétlen kell ott szállást foglalni meg programokat szervezni ahol a repülő éppen leszáll.
2019. máj. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem Krabi tetszik és egyáltalán nem érdekel, hogy tucatcélpont-e vagy sem. Biztosan nem véletlenül az. :D Egyébként a kérdésemnek pont ez a lényege, hogy szeretnék körülnézni a tartományban és elmenni érdekes helyekre. Mindenesetre köszönöm a válaszodat, rengeteget segített!! :D
2019. máj. 28. 08:01
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Mi tavaly novemberben voltunk Krabin. Érdemes elmenni a Tigris templomhoz. 1260 lépcső , és feljutsz a tetejére, ahol tényleg bámulatos a kilátás. Jó tanács: Vigyél vizet, mert nagyon megterhelő lesz a lépcsőzés. (főleg párában, nagy melegben, és sokszor térdmagasságig érő lépcsőfokokkal. Ja, tele vannak majmokkal, szóval óvatosan az evéssel, mert kilopják a kezedből, és nem érdemes velük vitázni. Legyőznek. Ott van a Mangrove dzsungel. Imádtam- Van egy része a tónak ahol lehet fürdeni is.

Krabin Koh Kwang tengerparti részén voltunk ami elég csendes környék, bár kicsit unalmas ( de ha arra járnál, akkor mindenképpen keresd meg Noi is éttermét. Isteni finoman főz)

Mellette van a belváros, ami hemzseg a turistáktól. A szigetekre egyénileg nem tudsz elmenni, csak ha befizeted a túrát. Sokan a pihi-pihi szigetekre mennek. Én kihagytam, mert borzalmas sokan vannak, helyette a 4 szigetes kirándulást választottam. Hát bevallom ezek a befizetett szigeteki hajótúrák nagy csalódások, mert olyan érzése van az embernek mintha futószalagon kéne mennie, és ahogy kiköt a hajó a szigeten, ott találod magad, hogy lépni sem tudsz, mert dugig van pakolva emberekkel. ( James Bond sziget is csalódás volt, de ezt a hajóutat Phuketton tudod intézni) Krabin ahol mi voltunk olyan 10 percre a város felé menet ott van egy eldugott részen a krokodil farm. Elmentünk. Nem volt rossz, egy másfél órás sétát megért. De van elefántfarm is. Ott szerencsénk volt, mert volt 3 kis elefánt, és mivel nem egy nagy turisztikai hely, a thai srác megengedte, hogy játszunk, fürdessük a kis elefántokat.. tetszett, hogy szinte senki nem volt ott, és az állatokat sem kínozta több ezer turista, hogy a hátára üljön. Krabin a piac a belvárosban van. Csak egyszer voltunk ott mert még motorral is nagyon kiesett nekünk.

Mi mindig megyünk Thaiföldre, és így van összehasonlítási alapunk. Ha még nem voltál, akkor én a helyedben inkább Kho Samuira mennék. Az a legcsodálatosabb, legjobb. Phukett csendesebb része is jobb, mert ott jobbak a piacok, több helyre eltudsz menni. Még valamit. Érdemes motort bérelned, mert amiket felsoroltam a tengerparttól messze vannak. A taxi meg drága.

2019. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezt a sok infót, aranyos vagy! :)
2019. máj. 28. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!