Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Gépkocsival külföldre utazás...

Gépkocsival külföldre utazás előtt milyen papírokat szükséges beszerezni?

Figyelt kérdés
Első külföldi utam lenne egyénileg intézve, saját kocsival. Egy utazási irodás, szervezett úthoz képest milyen egyéb dokumentumokat szükséges beszerezni ilyenkor? Amiket tudok, és amikkel kapcsolatosan már intézkedtem: nemzetközi jogosítvány, zöldkártya, európai egészségbiztosítási kártya. Ezeken kívül van még valami, ami nélkülözhetetlen? A cél alapvetően Európa, de az út uniós és Unión kívüli országokat egyaránt érintene.
2019. jún. 6. 13:10
 1/3 D. Brasco ***** válasza:
A biztositos "zöld kártya" kell aztan indulhatsz!
2019. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az autóra lehet asistance biztosítást kötni, az utasbiztosításhoz kapcsoltan. Megéri. Ha bármi baj van, a biztosító intézkedik és fizet. (Kivéve, ha van gyári asistance az autón).

Nemzetközi jogosítvány nagyon kevés helyre kell, szerintem azt felesleges volt, és inkább utasbiztosítás, mint eu egészségbiztosítási kártya.

Zöld kártya kell feltétlen.

2019. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezeken kívül?Biztosítás! Meg egy teli tank benzin es mehetsz is! Jó utat!
2019. jún. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!