Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mi szükséges Mexikóba?

Mi szükséges Mexikóba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) 3 hét múlva indulok Mexikóba pontosabban Monterreybe egy barátomat meglátogatni. Ő helyi lakos, elmondta hogy mik a szükséges dolgok, de nem tudom hogy Európaiként mik a ténylegesen szükséges teendőim. ESTAt váltottam, útlevelem van. Oltások? Olvastam róluk, de szerinte ezek feleslegesek oda. A reptéren beléptetésnél kell valamit csinálnom? Örülnék, ha valaki megtudná osztani velem a tapasztalatait, mert eléggé eltévedt lettem ebben a témában.. :D Valamint ez az első nagy utam ! :) Előre is köszönöm a válaszokat.

2018. márc. 3. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Esta? Usa-ban szalsz at?, En oltas nelkul, Hep A es B nem mennek sehova, de valoban nem kotelezo. Amugy semmi rendkivuli, pont mintha ma segyszeru orszagba mennel. Sokkal szarabb az usa-ban valo atszallas.
2018. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon szépen köszönöm a gyors választ ! :) Az oltásokat megkaptam 2 éve. Ennek viszont utána kéne néznem, hogy meddig "véd". ESTA-t, még a repülőjegy vásárlása előtt váltottam ki, de mint kiderült nem szükséges, mivel Budapestről indul a járatom, Párizsban átszállás, és a következő Mexikó város lesz. Tehát nincs semmi macera a reptéren? Inkább ezen izgultam. :D Mert hallottam hogy az USA-ban valóban elég őrülten kezelik a dolgokat (pénz, mondj okokat hogy miért jöttél, tehát hogy kiszűrjék, hogy nem tervezel illegálisan eszetlenkedni)
2018. márc. 3. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Oltás tényleg nem árt, hepatitis és tetanust érdemes 10 évente mindig beadatni, és ilyen országba mindenképpen.


AMit most hallottam, hogy pl Dom.köztársaságba bevezették az újjlenyomatos beléptetést. Ès akinek nincsen biometrikus útlevele újjlenyomattal, annak több órát kell várni míg megcsinálják az újjlenyomatos beléptetést, ez pl 2éve még ott nem volt...

De magyar útlevelek szerintem tartalmazzák az újjlenyomatot.

2018. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, a magyar biometrikus

oltasok, ha megvan a 3 hep B akkor az elmeletileg elethosszig ved, ha megvan a 2 hep A akkor min 10 evig vedett vagy

2018. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!