Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Törökországba készülve ti...

Törökországba készülve ti adattatok be oltást magatoknak?

Figyelt kérdés
Elvileg a Hepatitis A, B és a hastífusz elleni oltás is ajánlott.
2019. júl. 10. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Törökországba nem feltétlen kell amúgy is 3 oltást kell beadni pl a hepatitis esetén és az első mega harmadik között fél évnek kell eltelni szóval arról már lehet hogy le is csúsztál.
2019. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Törökorszagban elek, eszembe se jutott meg soha semmi ilyesmi. Teljesen kulturalt orszag am, a legtobb nagyvaros Budapestnel, egyeb magyar nagyobb varosoknal mar regen boven fejlettebb minden teren infrastruktura, egeszsegugyi ellatas stb.
2019. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy utazós blogban azt írták, hogy sok a hastífuszos Törökországban...
2019. júl. 10. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Evek ota itt elek (persze nem egy korhaz folyosojan toltom a napjaimat), raadasul keleten, egyaltalan nem turistas reszen, de eletemben nem hallottam meg errol a betegsegrol, vagy barmi hasonlot sem tapasztaltam a kornyezetemben meg elbeszeles szintjen sem. Persze, gondolom van, de egy atlag turistas reszen/hotelben nagyon kis esellyel fogsz barmi ilyesmivel talalkozni. Teljesen atlag, "europai" szinvonalon folyik az elet, ha persze nem egy kis faluba tervezel latogatni, akkor tul sok kulonbseget nem fogsz eszrevenni.
2019. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Törökország miatt nem adattam volna, de jártam párszor Egyiptomban, és amiatt ezek mind megvannak. Jobban belegondolva azért ad némi biztonságérzetet akkor is, ha más országokba megyek.
2019. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi sosem adatunk be semmilyen oltást pedig már a fél világot bejártuk. De az is igaz hogy nem olvassuk a b..zi utikönyveket és blogokat se.

2019. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!