Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Rockaway Beach-en van lehetősé...

Rockaway Beach-en van lehetőség az értékeimet valahol biztonságos helyre elhelyezni?

Figyelt kérdés
Egyedül lennék, a parton nem akarom hagyni őket. Van lehetőség a környéken valahova elzárni őket?
2019. aug. 4. 04:47
 1/3 anonim válasza:
Pont ott lakunk a kozelben 😄 Ott nincs ilyenre lehetoseg,legalabbis en meg nem lattam. Viszont rendorok jarjak a partot quaddal folyamatosan. De szerintem jobban jarsz Long beach-el vagy Jones beach-el. Nekem szemely szerint Long beach a kedvenc
2019. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tömegközlekedéssel mennék és a Rockawayt még bevállalhatónak érzem a másik kettő már kacifántosabb. Lehet h akkor csak a lábamat teszem bele. Vagy kihagyom :(
2019. aug. 5. 00:54
 3/3 anonim válasza:
Igen,az ‘A’ vonat arra megy. Azt hiszem Long Beach-re is megy busz de most igy nem tudom,hogy melyik. De szerintem nem lesz semmi baja a cuccaidnak,a part kozelebe pakold le. X meterenkent vannak ilyen epitmenyek ahol van wc,elsosegely stb. Ott esetleg megnezheted,hogy van e megorzo,bar ahogy irtam,en nem lattam
2019. aug. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!